Anglie vs. Česká republika, Euro 2020: Kdy bude výkop, podrobnosti o televizi a naše předpovědi pro zápas

základy

Zápas, který začíná ve 20:00 BST v úterý 22. června, bude k dispozici na ITV a přes ITV Hub ve Spojeném království.

V USA bude hra spuštěna ve 12:00 PST/15:00 EST a bude uvedena na ESPN/Univision a lze ji živě streamovat na FuboTV.

Zápas se bude konat na stadionu Wembley v Londýně.

Důvod sledování zápasu

Česko a Anglie jsou si na čtyři body shodné, ale oba české týmy mají o dva body lepší brankový rozdíl oproti bodu Anglie.

Navzdory prvnímu a druhému místu budou oba týmy usilovat o vítězství, aby si upevnily své místo v 16. kole.

Porážka na obou stranách a pohodlná výhra pro Chorvatsko nebo Skotsko v jejich hře by mohly znamenat, že skončí třetí a budou spoléhat na to, že ostatní týmy na třetím místě skončí ve své skupině hůře.

Jaké datum?

vzdorovat. Anglie hrála s Českou republikou pět samostatných příležitostí, třikrát vyhrála, jednou remizovala, ale v říjnu 2019 znovu prohrála svůj poslední zápas 2:1 v evropské kvalifikaci.

Nejlepší střelec tohoto zápasu? Nikdo jiný než Raheem Sterling s výšek.

klíčové statistiky

Anglie v posledních pěti zápasech na mistrovství Evropy udržela čisté konto.

Dobré znamení pro tým Southgate, ale stále musí Chica chránit.

předpokládali jsme

Atletický Britský zpravodajský tým si zachoval důvěru v Anglii – 75 procent týmu podporuje Southgate. Čtvrtina úřadu podpořila loterii.

Velká otázka

Po všem tom humbuku kolem nedostatku minut Jadona Sancha, podstoupí Southgate konečně tlak davu a dá 21letému hráči čas, který si jeho strana zaslouží?

(Obrázek: Getty Images, design Tom Slater)