Aston Villa ženy 2-3 Manchester United varuje: Millie Turner vstřelila vítězný gól v přestávce a posunula lídry Premier League mezi šest bodů | fotbalové zprávy

Aston Villa ženy 2-3 Manchester United varuje: Millie Turner vstřelila vítězný gól v přestávce a posunula lídry Premier League mezi šest bodů |  fotbalové zprávy

Reportujte a vyzdvihujte volné zápasy, když Millie Turner vstřelila vítězný gól v přestávce a zajistila Manchester United dramatické vítězství 3:2 nad Aston Villou; Návratové vítězství posunulo Manchester United o šest bodů z čela ženské Premier League; Nikita Paris vyrovnala po tahu Rachel Daly, Villa postoupila 2-1

8:43, Spojené království, sobota 29. dubna 2023

Hlavička Millie Turnerové v přestávce zajistila dramatické vítězství 3:2 nad Aston Villou, které posunulo Manchester United o šest bodů na čelo ženské Premier League.

United byli na cestě k neúspěchu ve snaze vyhrát svůj první titul WSL poté, co jim výztuha Rachael Daly na obou stranách úrovně Leah Galton poskytla vedení 2:1 a udělalo z nich nejlepšího střelce ligy v sezóně se 17 góly.

Nikita Paris ale vrátil United do druhého poločasu, aby v 62. minutě vyrovnal skóre.

obrázek:
Nikita Paris slaví poté, co vstřelil vyrovnávací gól Manchesteru United proti Aston Ville

Turnerova mocná hlavička v 93. minutě zajistila United ohromující vítězství na stadionu Bescot v jednom ze zápasů ženské fotbalové ligy sezóny.

United jsou nyní o šest bodů před rivalem Manchester City, který v neděli hostí Reading, zatímco obhájce titulu Chelsea je o sedm bodů méně.

Blues však mají na čele tři zápasy a ve středu se vracejí do WSL domácím zápasem s Liverpoolem.

Jak si Man United v posledních chvílích udrželi naději na titul?

Villa se ujal vedení v deváté minutě z rohového kopu poté, co Daly dobře proběhl přes pokutové území a zasunul parádní hlavičku do levého horního rohu.

Jejich vedení však nemělo dlouhého trvání, protože o šest minut později Una Batleyová volejem chytla Galtonovou na zadní tyči a útočnice ji chytila ​​za nohu, aby dopravila míč do sítě pro vyrovnání.

READ  Fundraisingová kampaň pro rodinu v Novém Skotsku poté, co jejich dcera padla na led v České republice | Regionální sporty | Sportovní

Anna Battenová málem obnovila vedení Villa, ale její hlavička trefila břevno, než Hamptonová skvěle zasáhla a odepřela Galtona.

Mayumi Pacheco předběhla Dalyho ve 37. minutě, když anglická reprezentantka dokončila svou vzpruhu první střelou z kříže Pacheca a našla vzdálený roh pro domácí, aby ve druhém poločase získali zpět vedení.

obrázek:
Hráči Aston Villy oslavují druhý gól Rachel Daleyové proti Manchesteru United

V 60. minutě měl Villa neuvěřitelně blízko k navýšení svého vedení, když Daly málem zaznamenal perfektní hattrick trefou do břevna.

Hosté pak těžili z vyrovnání jen o dvě minuty později, když Hana Blundell sebrala Paris u vzdálenější tyče a prosadila se zblízka.

Turner pak našel dramatického vítěze tři minuty po zranění parádní hlavičkou do pravého dolního rohu z přímého kopu, aby vyvolal divoké oslavy pro hosty.

Skinner: Mé srdce už to nevydrží!

Manchester United prezident Mark Skinner Sdělit BBC Sport: „Myslím, že už to moje srdce nevydrží!

„Podívejte, v prvním poločase jsme nebyli dost dobří. Netlačili jsme to nahoru a Villa nás kontroloval. Hráli jsme jim do ruky, snažili jsme se hrát spíš fotbal než hru samotnou.

„Druhý poločas jsme to zvládli, Villa byli výborní [again]ale s tímto týmem jsme našli cestu a dnes večer jsme znovu našli cestu.

„Vždycky věřím. Věřím v tyto hráče, ve stroj a v to, co se klub snaží vybudovat.“

„Ukazujeme to na výkonech, ať už to znamená, že to celé utkání není hezké, ale v tomto bodě sezóny musíte najít způsob, jak vyhrát.“

Ward: Prohra je „hnusná“

Aston Villa šéf Carla Wardová Sdělit BBC Sport„Mám pocit, že jsme si ze zápasu něco zasloužili.

K té poslední části se nebudu vyjadřovat [the foul that led to the free-kick for Turner’s winner]Hrozně zklamaný, protože nebudu lhát.

READ  Beat pokračuje „Drummer Boy“ | Zprávy, sport, pracovní místa

„Měli jsme pár šancí, kde jsme trefili břevno, dařilo se nám velmi dobře. Poděkování patří Manchesteru United, z nějakého důvodu jsou špičkou ligy, ale je to na hovno.“

„Dnes večer jsme zklamaní, protože jedeme domů s ničím, když jsme měli vzít alespoň bod.“

Co pak?

Manchester United Ve své titulové jízdě pokračují domácím zápasem proti ostruhy 7. května tento zápas přijde sedm dní před finále FA Cupu ChelseaPřed United hostí konkurenční Manchester město 21. května před odjezdem na Liverpool Poslední den.

Aston VillaDalší zápas bude 7. května s výletem do čtení Další na jejich programu. Poté hostuje po boku Carla Ward Liverpool než půjdete do Arzenál Poslední den sezóny WSL.