Bradley Neal pronásleduje své první vítězství na Challenge Tour v České republice

Bradley Neal během třetího kola Kaskada Golf Challenge v golfovém středisku Kaskada v Brně v České republice.  Foto: Johannes Simon / Getty Images.
Bradley Neal během třetího kola Kaskada Golf Challenge v golfovém středisku Kaskada v Brně v České republice. Foto: Johannes Simon / Getty Images.

25letý rodák z Blairgowrie udělal osmičku, když na předposledním okruhu v brněnském golfovém resortu Kaskada podepsal sedmičku 64. Připojil se k Italovi Lorenzovi Scalise, Němci Marcelovi Schneiderovi, Norovi Kristianovi Kroghu Johannessenovi a Dánovi Nikolai Christensenovi. Kravata o první místo na 12 pod.

Nell, která v roce 2018 získala lístek na European Tour, se umístila na 169. místě v žebříčku Road to Mallorca poté, co v této sezóně udělala pouhé dva škrty v devíti zápasech.

Účast V našem denním zpravodaji

zprávy Prořízněte hluk

Ale amatérský šampión z roku 2014, který byl povzbuzen svým nejnižším výsledkem za poslední dva roky, doufá, že do kampaně pro rok 2021 přidá druhý skotský úspěch po květnovém působivém vítězství Craiga Howea ve Švédsku.

„Je zřejmé, že chci vyhrát,“ řekl Neal o svém cíli, když zamířil k závěru. „Vždy jsem chtěl vyhrát událost a pamatuji si, že jsem byl opravdu blízko dva týdny po sobě před čtyřmi lety, když jsem sjel z Challenge Tour.“

„Sledovat letošní vítězství Craiga Howeho bylo úžasné a vidět, jak to dělají ostatní skotští hráči, vám trochu dodá motivaci, když si myslíte, že„ to zvládnu i já “.“

„Sleduješ, čím procházejí po vítězství a je to tak zábavné a chceš toho trochu získat.“

„Zatím to byl těžký rok, ale golf hraji opravdu dobře. Ať už to zítra bude pokračovat, kdo ví? Uvidíme, co se stane.“