Česká republika a Finsko budou hrát finále Mistrovství světa ve fotbale hráčů do 19 let 2021 pro muže

Finsko a Česká republika se utkají ve finále mistrovství světa FIFA do 19 let 2021. Švédsko a Švýcarsko bojují o bronzovou medaili.

Po skončení skupinové fáze byl dnes čas na play-off, semifinále a zápasy o první místo. Slovensko a Polsko zvítězily v play-off a zítra budou hrát o sedmé místo, zatímco Estonsko a Dánsko hrají o deváté. Lotyšsko vyhrálo zápas o páté místo nad Německem 8: 1, zatímco Slovinsko se umístilo na 11. místě po vítězství v rozhodujícím zápase s Rakouskem. Zápas nakonec rozhodl penaltový rozstřel s konečným skóre 7: 6 pro Slovinsko. V zápase o 13. a 15. místo Maďarsko porazilo Itálii 15: 4 a turnaj zakončilo vítězstvím. Konečné pořadí Maďarska závisí na zítřejším zápase mezi Belgií a Itálií.

Dva semifinálové zápasy byly velmi těžké. Semifinálové utkání mezi Švédskem a Českem nejprve prošlo prodloužením a poté pokračovalo na penalty. Hlavními hráči české reprezentace byli brankář Thomas Jorko A Matej HavelasKdo uspěl v rozhodující pozici. Ve druhém semifinále vedlo Finsko od začátku o jeden gól, ale Švýcarsko zůstalo blízko až do posledních minut. Konečné skóre je 3: 1 pro Finsko a vstupenka na finále mistrovství světa FIFA U19.

IFF Events U19 WFC Mobile App

Získejte všechna skóre, statistiky, zprávy a živé zápasy na YouTube přímo na svém zařízení iOS nebo Android pomocí aplikace IFF Events. Hádejte výsledky mistrovství světa ve fotbale hráčů do 19 let, sbírejte body a vyhrajte zcela novou hokejku od UNIHOC. Aplikace je k dispozici na Obchod s aplikacemi & aplikace Google

READ  "Ležím nahý ve vodní lázni": Exotická česká směs piva a lázeňských procedur

Živá vysílání, hlavní body a rozhovory na IFF kanál YouTube.