Česká republika vs. Španělsko Live Stream: UEFA Nations League Online – Jak sledovat a streamovat hlavní ligy a univerzitní sporty

Po remíze 1:1 v Seville proti Portugalsku musí Španělsko nyní odcestovat do Prahy, kde se střetne s Českou republikou ve druhém kole Ligy národů UEFA.

jak se dívat Česká republika vs. Španělsko dnes:

Datum zápasu: 5. června 2022

Čas zápasu: 14:35 ET

Televizní kanál: FOX Sports 2

Živé vysílání Česká republika vs. Španělsko Na fuboTV: Získejte přístup hned!

Hostitelská země vede skupinu A2 poté, co ve čtvrtek porazila Švýcarsko 2:1 při první účasti týmu na turnaji.

Španělsko vedené trenérem Luisem Enriquem hostilo ve čtvrtek v prvním kole Ligy národů UEFA na hřišti Benito Villamarín Portugalsko. Útočník Alvaro Morata posunul tým ve 25. minutě po přihrávce Pabla Sarabia. Vedení vydrželo jen necelou hodinu, když v 82. minutě vyrovnal zápas Ricardo Horta z přihrávky Joao Cancela.

READ  Česká republika: Škoda bude vyrábět EMU ČD v závodě Omperk