Euro 2020: Skotsko doma prohraje s Českou republikou

Mistrovství Evropy ve fotbale pokračuje v pondělí 14. června třemi zápasy podle plánu, včetně prvního zápasu mezi Skotskem a republikou v Hampden Parku v Glasgow. Narodny Tom vyhrál zápas dvěma góly Patricka Sheka (0-2).

První zápas pro oba týmy v mezinárodní soutěži

naSkotsko a tohle je Česká republika Střetněte se toto pondělí Glasgow, Jménem skupina d. pro prvního – tartanová armáda Toto je jeho třetí partnerstvíeuro. pro tuto část národní tým Turnaj začal sedmým po sobě jdoucím finále. Jednalo se o první zápas mezi těmito dvěma týmy v mezinárodní soutěži.

Silný začátek tartánské armády s podporou jejích příznivců

doma, skotská Na schůzku vstoupil s důvěrou. S podporou svých příznivců byl obzvláště působivý během první čtvrtiny hodiny. tartanová armáda Kromě toho existuje možnost dát gól, ale hráč Česká republika Na obranu to bylo jednotné a dobře organizované.

Česká republika vede ve druhé polovině 1: 0

V průběhu zápasu byli hráči Steva Clarka propuštěni, ale některé pozice mu byly ponechány. šek. Potom se mužům Jaroslava Silhavého podařilo najít cestu do sítě. Patrick Chic První gól vstřelil ve 42. minutě.

Narodny porazil Toma Meritiho (0-2)

ve druhém období skotská Obnovil stejnou dynamiku jako v první polovině, ale přesto promarnil příležitost. z jejich strany, šek Nadále ohrožuje obranu nepřátelského týmu. Účinnost potvrdila dalším úspěchem Patrick Chic (52, 2-0). Zkušenosti se během tohoto setkání počítají. Toto je důstojné vítězství pro hráče Jaroslava Silhavého.

> následovatEuro 2020 Rozhodně shledání větev.