Evropa: Chukwueze, Olayinka střílí gól

čtyři Hráči Nigérie ve čtvrtek vstřelili góly svých evropských týmů v evropských klubových soutěžích, Extra sportovní punč zprávy.

Křídelník Villarrealu Samuel Chukwueze skóroval asistencí, když Žluté ponorky zezadu porazily Lech Poznaň 4:3 v napínavém sedmigólovém utkání ve čtvrtečním zápase skupiny C Evropské konferenční ligy UEFA.

Útočník Petr Olinka také vstřelil svůj třetí gól v této sezóně za českou Slavii Praha, která remizovala 1:1 na hřišti Sivassporu v konferenční lize.

Nigerijec se sledováním závěrečné sezony soutěže moc neztrácel, účet si otevřel už v prvních čtyřech minutách. Aaron Appiadangoye byl zachycen velmi křižným způsobem a Olayinka ho potrestal tvrdou střelou z bližšího rohu a dostal české giganty dopředu.

Max Alan Gradel se vrátil před lety s masivní ukázkou blafů, zvratů a obratů, než se vrátil k Dia Sabovi, který při svém debutu za klub vstřelil branku.

V Evropské lize vstřelilo duo Rachid Akanbe a Iai Etimoine gól Sherifu Tiraspolu, který ve čtvrtek porazil Omonii 3:0.

Akanbe Tiraspol se dostal do vedení o dvě minuty později, než Etimoine v 54. minutě 12yardovou hrubou chybou poslal přes Kypřany Francise Ozuha.

A Ozuho, ​​který v prvním poločase nahradil Brazilce Fabiana, dostal během 22 minut dva góly.

Všechna práva vyhrazena. Tyto materiály a jiný digitální obsah na těchto Stránkách nesmí být reprodukovány, publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány jako celek ani zčásti bez výslovného předchozího písemného souhlasu společnosti PUNCH.

Kontakt: auditor[at]punchng.com

READ  Basejowski z BG Scotland postupuje do čtvrtfinále mistrovství světa v lakrosu