Indian Wells 2022 – Andy Murray přichází zezadu, aby porazil Tara Daniela a získal 700. vítězství v kariéře.

Andy Murray získal historické vítězství na úrovni 700 na Tour, když překonal Taro Daniel Challenge a skočil do druhého kola v Indian Wells.

Skot vyhrál 1-6 6-2 6-4 a stal se čtvrtým aktivním hráčem, který dosáhl tohoto čísla, vedle Rogera Federera (1251), Rafaela Nadala (1043) a Novaka Djokoviče (991).

Indian Wells ATP

Indian Wells, jak se to stalo – Murray porazí Daniela, Raducano porazí Garciu v British Stars Day

před 17 hodinami

Murray, aktuálně na 88. místě světového žebříčku, udělal svůj první velký posun v soutěži, když ve třetím zápase získal dva brejkboly. Vraťte se, když Daniel utekl, aby byl chycen Satanem.

V dalším zápase se ukázal ještě důležitější, když se 106. japonská láska na světě zlomila, když ťukl do špatně provedené střely.

Bylo to potřetí, co se Murray v této sezóně setkal s Danielem poté, co oplatil šokující porážku na Australian Open s Japonskem přesvědčivým vítězstvím v Dauhá. Bylo to spíše jako jejich první setkání, když Danielovy násilné útoky pokračovaly v pronikání Murrayho obrany.

Další milostná pauza umocnila bídu Skotů a skvělý bludný výstřel připravil půdu pro Daniela, aby rozehrál otvírák za pouhých 28 minut.

Murray byl optimistický ohledně svých nadějí na hlubokou cestu pouští, přestože na tomto turnaji nezískal titul a odmítal dovolit, aby zavládla frustrace.

Skot se usadil v boji a když Daniel ve druhém setu klesl, nakonec se proměnil v zrcadlový obraz úvodní branky s Murraym dominujícím a faulujícím.

Dvojitá přestávka viděla Murraye vedení 5-0 před náhlým klidem, když vypadal, že mu bude sloužit, což Danielovi umožnilo oddálit nevyhnutelné.

Murray se opět tváří v tvář zklamání skvěle zresetoval a po několika okamžicích tvrdě zlomil lásku, aby si vynutil třetí set.

READ  Orlov, Capitals rally za vítězství OT proti Red Wings

Brit nedávno oznámil třetí remízu s trenérem Ivanem Lendlem a nebylo možné se divit, co by na tomto výkonu Češi měli i přes jeho absenci na hřišti.

Murray, který veřejně naříkal nad nedostatkem konzistence, se zde vrátil, když odvedl téměř všechnu svou tvrdou práci ve 2. setu tím, že ho v prvním zápase snadno zlomil zástupný symbol play off.

Daniel vedl až do zápasu 6, kdy se udusil při podání a dovolil Murraymu zvýšit ante a vyrovnat situaci ve vteřině ze dvou brejkbolů.

Murray pak za stavu 4-4 zachránil odvážným druhým podáním to, co se ukázalo jako zásadní bod zlomu, a nějak dokázal vyvinout tlak na svého soupeře.

Japonsko v rozhodující chvíli v kvalifikaci zaváhalo a Murray vyhrál na zápasový bod tři a zapsal si zápas ve druhém kole s 31. nasazeným Alexandrem Bublikem.

Podívejte se na poslední okamžiky Murrayho na Australian Open 2022 po prohře s Danielem

„Je to perfektní volba“ – Evert o partnerství Lendl-Murray

před 19 hodinami

Tenis

Henin – „Úspěch během velmi bolestivého osobního období přinesl velké uspokojení“ – Legends‘ Voice

3.9.2022 v 11:56