Kanadský bruslař Farrell získal první pódium na letošním Světovém poháru v paralelním slalomu

Megan Farrell z Richmond Hill, Ont., vystoupila v sobotu v Birchtu na své první pódium snowboardové sezóny a skončila druhá za Švýcarkou Julií Zugovou, která vyhrála titul Světového poháru v paralelním slalomu počtvrté za sebou.

Před pěti týdny vypadl 30letý Farrell v osmifinále paralelního obřího slalomu na olympijských hrách v Pekingu a skončil celkově desátý.

V březnu 2021 skončil Farrell čtvrtý na mistrovství světa ve snowboardingu ve Slovinsku.

Třetí sobotní vítězství v sezóně Zugové neumožnilo získat velký křišťálový glóbus jako celkové vítězce alpské komplexní klasifikace, když ztratila 17 bodů před Němkou Ramonou Hofmeisterovou.

Sledujte | Farrell je druhý za vítězem Světového poháru v paralelním slalomu:

Megan Farrell obsadila druhé místo v paralelním skateboardovém slalomu na Světovém poháru

Megan Farrellová z Richmond Hill byla vicemistryní za Julií Zugovou v paralelním slalomu žen během Světového poháru ve snowboardingu v německém Berchtesgadenu. 2:42

Jinde, Jasmine Beardová z Georgetownu, Ont., vystoupila na třetí pódium v ​​krasobruslařské sezóně a čtvrtá v kariéře, když skončila druhá v plaveckých závodech žen na Světovém poháru ve Špindlerově Mlýně v České republice.

V Pekingu byla 22letá závodnice při svém olympijském debutu působivé 7. místo na velké letecké akci a 15. místo ve sjezdovém plavání. Bird skončil druhý také před dvěma týdny na jedné ze zastávek Světového poháru v Bakuriani v Gruzii.

Sledujte | Byrd je na druhém místě v tilt-lezení v České republice:

Jasmine Bird obsadila druhé místo na Světovém poháru ve snowboardingu

Jasmine Beardová z Georgetown University skončila první za Japonkou Kokomo Muraseovou v soutěži žen v krasobruslení na Světovém poháru FIS ve snowboardingu ve Špindlerově Mlýně v České republice. 2:57