Kane, Maguire, Grealish: Co by Anglie měla hrát Southgate proti České republice

Anglie byla v pátek v noci proti Skotsku hluboko pod par.

Očekávalo se, že tři lvi snadno porazí své divoké soupeře.

Nepodařilo se jim však rozbít Skotsko, když oba týmy remizovaly ve Wembley 0: 0.

Byl to opravdu špatný výkon Anglie, který si večer připsal pouze jednu ránu na bránu.

Zápas Anglie proti České republice má nyní zásadní význam.

Zatímco Anglii je v 16. kole prakticky zaručeno místo, Gareth Southgate Tým musí vyhrát, aby získal první místo ve skupině D.

Southgate jasně potřebuje zazvonit ve změnách a pojmenovali jsme jedenáctku, která by se podle nás měla objevit proti České republice.

Brankář: Jordan Pickford

Pickford byl na Euro 2020 silný a zaslouží si udržet si své místo.

LB: Lock Show

Shaw proti Skotsku nebyl na tom nejlépe, ale jeho forma v průběhu sezóny 2020/21 mu vynesla kývnutí.

CP: John Stones

The Stones byl jedním z nejlepších hráčů Three Lions, protože ještě nepřiznali cíl na Euro 2020.

John Stones a Jordan Pickford v zápase Anglie

CB: Harry Maguire

Tyrone Mings hrál dobře v obou skupinových zápasech v Anglii, ale mohl čelit lepší konkurenci.

Maguire je nejlepším středním obrancem v Anglii. Byl prohlášen za vhodného proti Skotsku a měl by mít minuty před zahájením vyřazovacích kol.

Pravá zadní strana: Kieran Trippier

Kyle Walker a Rhys James byli proti Chorvatsku a Skotsku chudí.

Trippier hrál dobře jako levý bek v úvodním zápase Euro 2020 v Anglii. Měl by mít příležitost začít ve svém normálním stavu.

Jed: Declan Rice

Rice je nejlepší defenzivní záložník v Anglii a měl by si udržet své místo.

Declan Rice v akci s Anglií

CM: Mason Mount

Nemá smysl hrát defenzivní záložníky, když se od vás očekává, že ve hře dominujete.

READ  Národní tým Spojených států amerických do 17 let se připravuje na zápas s Ukrajinou, Švýcarskem a Českou republikou na Poháru Václava Žižka

Mount hrál na tomto turnaji více, ale má disciplínu a povahu hrát hlubší roli.

Číst dál – Letní přestupové období: Kdo se letos v létě přestěhuje?

Výsledek zápasu Portugalsko 2-4 Německo | fotbalový balkon

LW: Jack Grealish

Grealish nedokázal ovlivnit zápas, když nastoupil jako náhradník, ale nastal čas ho od začátku uvolnit.

CAM: Phil Foden

Foden byl v anglickém pavilonu velmi neznámý. Musí hrát ústřední roli a více se zapojit do hry.

Phil Foden a Jack Grealish v zápase s Anglií

RW: Jadon Sancho

To, jak Sancho na tomto turnaji nehrál ani minutu, je záhadné. V posledních třech sezónách se účastnil 109 gólů za Dortmund. Musí mu být dána šance.

ST: Harry Kane

Kane byl daleko od svého tempa v prvních dvou zápasech v Anglii, ale bylo by chybou použít svého nejlepšího hráče.

Kaneova služba zatím na tomto turnaji nebyla dost dobrá. Pokud by se mu naskytla příležitost, nepochybně by ji využil.

Neexistuje způsob, jak by to mělo být upuštěno.