Mistrovství světa ve fotbale žen do 19 let 2022 v Polsku – druhý den

Čtvrtek byl druhým dnem Mistrovství světa ve fotbale žen do 19 let 2022 v polských Katovicích.

Norsko vs Slovensko

Jaká ranní hra. Právě Slovensko vedlo po prvním poločase pohodlně 3:0. Norsko si ale udrželo náladu a ve druhém poločase skórovalo 24 sekund a nepřestalo skórovat, dokud nepostoupilo 5:3. To vše se odehrálo během 13 minut druhé třetiny. Slovensko odpovědělo a vstřelilo další dva góly, čímž dosáhlo prvního nerozhodného výsledku na tomto turnaji: 5-5.

Statistiky zápasů jsou k dispozici zde.

Kanada – Maďarsko

Maďarsko do tohoto utkání vstoupilo nejlépe a dokázalo vstřelit první branky. Kanada ale měla ve svých nádržích dostatek energie a během celých 60 minut dokázala vstřelit pět branek. Ale bylo velmi těžké vrátit tento zápas zpět domů, protože Maďarsko bylo v plamenech a vstřelilo celkem 13 gólů. opět to bylo Nora Lilofixová Který se podílel na více než 50 % všech maďarských gólů.

Švédsko vs Česká republika

V tomto střetnutí dvou favoritů skupiny B měl český tým určitě nejúspěšnější start. Švédsko ale mělo ve druhém poločase solidní odpověď a bez odezvy vstřelilo čtyři branky. Tři a půl minuty před koncem se Česku podařilo vstřelit třetí a poslední gól. Švédsko vyhrálo o jeden gól. 4-3.

Nový Zéland vs Itálie

Stále vítězit neevropský tým není práce na den. Tohoto úspěchu dosáhl Nový Zéland velmi silnou druhou třetinou, ve které dokázal třikrát skórovat. V tomto období Itálie nenašla zadní stranu sítě. V ostatních dvou třetinách vstřelily oba týmy stejný počet branek. Nový Zéland vyhrál 6-3.

Lotyšsko vs Rakousko

READ  Velké reformy mohou podpořit růst Kosova a zvýšit životní úroveň - Vzdělávání v Indii | Nejnovější zprávy ze vzdělávání | globální vzdělávací novinky

Finsko vs Švýcarsko

Austrálie vs Dánsko

Polsko vs Německo

Najděte všechny záznamy zápasů, nejdůležitější momenty a rozhovory z IFF YouTube kanál 1.