Rangers porazili bojující Flyers 6-3 a připsali si šestou výhru v řadě

Philadelphia – – Jimmy Veese Skóroval na začátku třetí třetiny a New York Rangers udeř Philadelphia Flyers V sobotu večer 6:3 pro své šesté vítězství v řadě.

Artemy PanarinA Barclay Goodrow A Candy Millerová Každý z nich měl svůj účel a pomoc, Jakub Trueba A Ryan Lindgren Měl prázdné branky a Mika Zibanejad Dvě asistence pro Rangers, kteří byli v posledních devíti zápasech 7-1-1. Jaroslave, jak se máš? Měl 29 zápasů, aby zlepšil skóre na 2-6-1.

Trenér New Yorku Gerard Gallant řekl: „Myslel jsem, že jsme prvních 25–30 minut toho zápasu hráli opravdu dobře. Pak jsme byli občas trochu zmatení. Celkově jsme hráli dobrý hokej a byly to všechny čtyři lajny. Zapojil se každý tým D a evidentně to bylo. Máme dobrý cíl. Dnes večer to byla opět dobrá snaha naší skupiny.“

James Van RiemsdykA Scott Lawton A Morgan Frost Skóroval za bojující Flyers, kteří prohráli 17 z posledních 20 (3-12-5). Carter Hart Skončil s 29 zákroky.

Trenér Flyers John Tortorella byl potěšen snahou, podobně jako jeho tým při prohře 1:0 v prodloužení v Madison Square Garden 1. listopadu.

Tortorella řekl: „Myslel jsem si, že dnes večer máme dobrou energii. Myslel jsem, že jsme začali dobře. Byla to hra, která mohla dopadnout jakkoliv… Myslím, že naši kluci pracují opravdu tvrdě. Děláme chyby. Ale úroveň úsilí a energie , opravdu se o to nestarám.“ to. “

Vecci, který dvakrát skóroval při domácí výhře Rangers 3:1 proti Torontu ve čtvrtek večer, skóroval v čase 6:22 třetí třetiny a zajistil New Yorku vedení 4:2. Bylo to jeho šesté v sezóně a čtvrté z posledních devíti zápasů.

Frost skóroval po pouhých 31 sekundách svou pátou střelou a stáhl Flyers zpět na hranici jedné.

READ  Česká republika ve čtvrtfinále mistrovství světa juniorů porazila USA 4:2

Trueba však měl 2:08 k dohrání a Lindgren přidal další se 48 sekundami, aby zakončil nejnovější výhru New Yorku, která konečně odstartovala pomalý začátek sezóny.

„Myslím, že jsme přišli na to, co musíme udělat,“ řekl Zibanejad.

Miller a Godrow skórovali 3:05 v polovině druhé třetiny a dali Rangers do vedení 3-1.

Miller se připojil v 9:09, když po vstřelené penaltě vyskočil z boxu a přesprintoval obránce Philadelphie Travis Sanheim k puku na středovém ledě a poté podruhé v sezóně trefil střelu přes Harta a dostal se do vedení 2:1.

Goudreau dosáhl dvoubrankového náskoku v čase 7:36, když z bezprostřední blízkosti proměnil svůj sedmý gól.

Laughton odčinil chybu tím, že skóroval na krátkém úseku, když zbývalo 2:04 v první třetině, aby stáhl Flyers na 3:2. Panarine se pokusil o neuváženou přihrávku poblíž modré čáry, čímž dal Lutonovi šanci na jedno spěchání a pošesté ho posunul pryč od Hulla.

Flyers se ujali vedení 1:0 gólem Van Riemsdyka na 7:11 první třetiny, sebrali puk u vzdálenější tyče a při svém pátém gólu překonal Hulkův kraťas. Bylo to teprve podeváté za 32 zápasů, kdy Flyers vstřelili první gól v zápase.

Panarin poprvé vyrovnal zápas s 3:02, když New York využil zvláštního spěchu se svým předchůdcem.

poznámky

Útočník Flyers Lukáš Sedlák se vzdal s úmyslem umožnit mu návrat do rodné země, České republiky – krok, který v podstatě ukončil jeho kariéru v NHL. Sedlák, který v říjnu dostal výjimku z Colorada, odehrál za Philadelphii 27 zápasů, zaznamenal tři góly a pět asistencí. .. nejlepší střelec Philadelphie – a bývalý Ranger – Kevin Hayes Byl to zdravý škrábanec. … Kiefer Bellows Byl povolán z Lehigh Valley z AHL a Patrik Brown Vrátil se po zranění horní části těla.

READ  Kanada se ve svém prvním finále utká s Itálií

další

Rangers: V Chicagu v neděli večer na druhý ze tří zápasů.

Flyers: Hostujte Columbus v úterý večer, abyste zakončili dvouzápasový domácí zápas.