Richard Pollan jmenoval SCAC pánského golfistu týdne

Lawrenceville, Georgia – Richard Pollan z Century Collegejunior z Brna, Česká republika, byl vybrán do turnaje SCAC Men’s Golf Tournament of the Week od středy 30. března do úterý 5. dubna. SCAC Golf Edition (jaro – týden 7)

Sdílí cenu tohoto týdne s Christian Rodriguez z Southwestern University.

Bolan Zasloužil si první vítězství ve dvouhře v kariéře, když zahrál 2 pod par 214, aby pomohl mužům skončit čtvrtý na Rhodes Spring Classic 2022 v paru 72, 6987 yardů v Mirimichi Golf Club. Byl jediným golfistou, který v turnaji skončil pod stejnou úrovní s pěti ranami před druhým.

Další pozoruhodné výkony na SCAC:
Tesařství Christian Rodriguez z jihozápadu V Berry Creek Country Clubu získal Medals of Honor v soutěži West Region Invitational, když nastřílel celkem 212 (-4) ze tří kol, aby skončil na vrcholu pole 54 hráčů. Jeho tým měl méně než sedm let, druhých 65 bylo nejnižší kolo šampionátu a pomohlo jeho Buccaneers k týmovému titulu.
první rok Jacob Mason z Trinity V úterý nasbírala tři hráčky do 69 let, dělené ve čtvrtém nejlepším kole dvouhry na šampionátu v západní oblasti, a skončila druhá na 54jamkovém běhu, dělená na druhém místě. Tesařství Chase Moss z Texasu Lutheran Zahrál dva nad par 72 a skončil na děleném druhém místě v hodnocení dvouhry na Western Regional se skóre 54 jamek ze dvou pod par 214. Trey Schneider z Dallasu Rozstřílel kola 75-73-71 a skončil na 219 (+3), čímž ukončil nerozhodný výsledek o druhé místo na Rhodes Spring Classic. Tesařství Colby Miller ze Shriner Vedl horolezce v západní oblasti a skončil na 10. místě s celkovým počtem tří kol 223 (+7).