Rozpis dnešních olympijských událostí a jak to vše sledovat živě – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Hry oficiálně probíhají a curling je prvním sportem, který zahájil zimní soutěž. Ve středu ráno se konalo několik kol curlingu smíšených dvojic, aby se zakončila soutěž prvního kola.

Podívejme se, co se chystá v plánu olympijských her ve středu večer až ve čtvrtek ráno, protože vstupujeme do posledních 24 hodin před zahajovacím ceremoniálem:

Jaký je dnešní olympijský hokejový program?

Olympijský program pro hokej obsahuje čtyři ženská předkola během následujícího dne. První kolo bude skupina B a ve středu 2. února ve 23:10 ET se představí Česká republika a Čína. 2. Souběžně se hraje také skupina A, Kanada a Švýcarsko.

O několik hodin později se ve čtvrtek února ve 3:40 utkají Švédsko a Japonsko (skupina B). 3 a Finsko a USA budou hrát v 8:10

Jak se dnes dívat na olympijský ženský hokej

Spojené státy jsou vládnoucími zlatými medailisty v ženském ledním hokeji poté, co během her v Pchjongčchangu v roce 2018 porazily Kanadu ve hře o zlato v rozstřelu 3:2.

Zápas mezi Kanadou a Švýcarskem ve středu večer, stejně jako zápas mezi USA a Finskem ve čtvrtek ráno, budou ty, na které budete mít pozor.

Jaký je dnešní olympijský curlingový program?

Harmonogram olympijských turnajů pro curling zahrnuje tři tréninky ve smíšeném dvojboji během následujícího dne. První začíná ve středu února ve 20:05 ET. 2 a představuje Spojené státy hrající Itálii.

Spojené státy hrají Norsko ve čtvrtek ráno v 1:05 v další části.

Tým USA nehraje v následující části, která je naplánována na čtvrtek v 7:05 ET.

Jak se dnes dívat na olympijský curling

První kolo smíšené čtyřhry dopadlo dobře pro Velkou Británii, USA, Českou republiku a Čínskou lidovou republiku a všechny skončily výhrami. Jsou to čtyři týmy, na které je třeba si v dnešním zpravodajství dávat pozor.

READ  Č. 2 Sabalenka se dostává do čtvrtého kola v Austrálii

Britové Jennifer Dodds a Bruce Mouat předvedli týmu své první vítězství, stejně jako Vicky Persinger a Chris Plys z týmu USA. Za Českou republiku zvítězili Zuzana Paulová a Tomáš Paul, za Čínskou lidovou republiku Fan Suyuan a Ling Zhi.

Dnes ráno (2. února) Velká Británie porazila Švédsko 9:5, USA porazily Austrálii 6:5, Česká republika Norsko 7:6 a Čínská lidová republika Švýcarsko 7:6.

Jaký je dnešní olympijský lyžařský program?

Harmonogram olympijských akcí pro lyžování zahrnuje freestyle lyžování žen a mužů, které se uskuteční v 5:00 ET a 6:45 ET, resp. Toto bude první kolo kvalifikace pro freestyle magnáty.

Koho sledovat v lyžování na Zimních olympijských hrách 2022

Olivia Giaccio, Jaelin Kauf, Cole McDonald, Kai Owens, Nick Page, Hannah Soar, Dylan Walczyk a Brad Wilson budou soutěžit za tým USA. A protože se USA dělí o vedení s Kanadou o nejvíce medailí ve freestyle lyžování, jsou rozhodně týmem, na který je třeba dávat pozor.

Francie a Čína také v průběhu let dominovaly v počtech medailí a budou usilovat o postavení na stupních vítězů.