Rusko-Česká republika 4: 1, chudoba přetrvává. Čeští hokejisté prohráli svůj druhý zápas v Moskvě

Evgenia NovozininaA Reuters

První minuta a drtivá výhoda českého týmu, ale výsledek se během těchto dvou minut nezměnil. Úvodní gól Ruska, Burdasov, vedl mezi obvody v sedmé minutě a střelil míč přes tři vyšetřující hráče. Brankář Roman Weil nic neviděl a domácí se ujali vedení.

Zanedlouho padl další gól, Rusové se znovu radovali. Peter Kudtek prohrál Bulls a Kuzmenko uspěl v 10. minutě z podobného místa jako jeho týmový kolega. Poté hráli po chybě Lukáše Sedláka domácí roli solidní roli. S vybraným trenérem Philipem Bicchanem to mohlo být horší a Will byl naštěstí sloupem zachráněn.

Během několika minut vystřelil Sedlák milimetrovou ránu, která začala a přes obránce zasáhla roh ruské brány, Samonov byl v 16. minutě bez šance.V prvních dvaceti minutách dostali domácí 6 střel, hosté 11, ale vedli to Rusové.

Češi obsadili třetí místo v početní převaze, ale nemohli srovnávat výsledky. Naopak, aktivnější byli Rusové a výběr Besanu měl v obranném pásmu hodně práce.

V polovině zápasu hrálo Rusko silné utkání 4: 3. Česká trojice zvládla tuto šachovou partii proti Willovi bez větších problémů a domácí tým svůj náskok nezvýšil. Když Rusové začali a rychle se ujali vedení, Češi nyní bránili a měli více zápasů. Ale cíle jsou zásadní, vedla tým i po čtyřiceti minutách.

Ruský hokejista Andrej Kuzmenko vstřelil v šampionátu Channel One Cupu proti České republice gól a porazil Romana Weila.

Čeští trenéři zamíchali tým do posledních 20 minut, ale to moc nepomohlo, po 50 sekundách Mammen zvýšil na 3: 1, když projel kolem Willa a skóroval.

Poté sbor hrál slabou roli, ale tato početní výhoda českým hokejistům nevyšla. Během několika minut si týmy vyměnily role a Rusové měli další hráče. Počet cílů se zatím nezvýšil.

READ  Berbr Královec udělal suchou toaletu. Poté Sparta vyhrála pohár a postoupila do Evropy

V šestém zápase powerhouse dostali domácí šanci znovu. Šance, žádné góly, tentokrát se postará o všechno. Stejně jako Samonov, když dostal šanci předvést své brankářské schopnosti.

Pět minut před koncem hlavního hracího času dostali Rusové penaltu po faulu Dominica Lakatose. Zernoff ale selhal a Will si nedovolil ustoupit od branky.

V 57. minutě český národní tým stáhl brankáře na střídačku, ale obránce Dominic Massin udělal chybu a uzavřel Mammen zasahující do prázdné brány na konci 4: 1 pro Rusko.

Rusko-Česká republika 4: 1 (2: 1, 0: 0, 2: 0)
Cíle a záznamy: 7. Burdasov (Samorukov, Ožiganov), 10. Kuzmenko (I. Morozov), 41. Mamin (A. Marčenko, Čibisov), 58. Mamin-15. L. Sedlák (Lenc, D. Sklenička). Pravidlo: Numov, Romasko-Persingov, J. Godin (všichni Russ.). Vyloučeno4: 6, plus uzel (CZ) 10 minut. Žádná výhoda. Diváci: 3000.
Samonov – Prof. – Negramotný. Trenér: Valery Bragin.
Will – ustr, Mašín, Knot, Vitásek, Košťálek, D. Sklenička, z Dodatku 24 Gazda – Jaškin, D. Kaše, Nestrašil – Radil, L. Sedlák, Lenc – Rousek, Jašek, Lakatoš – P. Zdráhal, Kodýtek, D. Happy – autorizace. Trenér: Philip Pisan.