San Maximin sestupuje z lavičky a vyřadil stranu Steva Bruce šest bodů z pásma sestupu

SUPER-SUB Alain Saint-Maximin a ohromující samostatná přihrávka do sedmi minut od jeho příchodu do Newcastlu, šest cenných bodů bez sestupu.

Matti Vedra dal v první polovině Burnleyho dopředu a Magpies v útoku neudělali téměř nic.

7

Alain Saint-Maximin vstřelil branku a asistenci po odchodu z lavičky v NewcastluUznání: Getty

7

Francouz chytil míč na své polovině a rozběhl se k vyděšenému Claretovi, než do něj vstoupilUznání: Agence France-Presse

Zápas se ale změnil, když Steve Bruce v 57. minutě přivedl oslnivého francouzského křídla.

Nejprve nastavil ekvalizér pro Jacoba Murphyho sprintem doprava dvě minuty do svého vedení.

Pouhých pět minut později se San Maximin postavil na magickou scénu magickým útěkem z poloviny svého domova, než nechal smrtelným úderem zemřít dva obránce a vrhl nízký výstřel kolem Billyho Peacocka Farrella.

První výhra Newcastlu v osmi zápasech, to bylo poprvé z 26 pokusů, že bylo pozdě na získání tří bodů.

A jak důležité bylo toto vítězství, protože s odloženým zápasem je o šest bodů před Fulhamem na 18. místě.

Také je to táhne k jedinému bodu od Burnley, kteří jsou cokoli jiného než doma a poté krytí.

Brankář kriketu Nick Pope minul zranění ramene, protože Peacock dal Farrellovi druhý start v Premier League – jeho první porážka 5-0 s Manchesterem City loni v listopadu.

V Newcastlu chyběl obránce Jamal Lascelles, který pro zranění nohy může vynechat sezónu.

Sázky zdarma: Vyhrajte více než 2 000 GBP, abyste zde mohli zadávat nabídky

Obrana Federica Fernandeze, Kiarana Clarka a Paula Domette se od začátku chvěla.

Vydra byla od úvodního hvizdu na obtíž a Clarets byl před námi o 18 minut.

Clarkova nedbalá hlavička našla Westwooda v akrech prostoru ve středu pole, zatímco záložník hrál s Chrisem Woodem nalevo.

READ  Náhled kvalifikace na mistrovství světa 2022: Skotsko, Severní Irsko, Anglie v akci fotbalové novinky

Novozélanďan zamířil do pokutového území a stáhl nešťastného Clarka na stranu, než se vrátil, aby osvobodil Fedru, aby poprvé zametl domů ze šesti yardů.

Charismatický český útočník má nyní na svém kontě tři zápasy posledních pěti ligových zápasů, což odpovídá počtu jeho předchozích 53 zápasů dohromady.

Po povzbudivé remíze proti Tottenhamu minulý víkend se věc vrátila k obvyklému neplechu, na kterou byla Toonova armáda zvyklá.

V 37. minutě se Bruce pokusil vystřelit na branku, když Dwight Gayle udeřil do své hřívy a posílá centr na Jacoba Murphyho.

Peacock-Farrell tento úkol zvládl a pohádkově se dostal doprava.

Ale to padlo na Seana Longstaffa, který se pokusil kývnout skákací míč domů, než byl vztyčen do tváře vysokou nohou Jamese Tarkovského.

Reed Anthony Taylor nedostal nic jiného, ​​než zkontrolovat VAR Stuarta Atwella, ale nějak neudělil trest.

PGMOL se vyškrábal na obranu rozhodčích a uvedl, že Tarkwoski „nejprve zahrál míč a poté se Longstaff sklonil a položil hlavu do této oblasti.“

I když se tam mohli počítat jako smůlu, straky byli první hodinu smutné.

Dubravkův skvělý zákrok zachránil Domit před přestávkou děsivý vlastní gól, než toonův stopér hned po něm překonal řidiče Matta Lawtona.

Když jsem šel do křížové přihrávky za centrem a do rohu po rohovém kopu v boxu Newcastlu, přicházel druhý gól.

Bruce odpověděl po 57 minutách tím, že přivedl těžké dělostřelectvo a nahradil neúčinné Guilentona a Gail St. Maximinem a Callumem Wilsonem.

Během sedmi minut byl Toon zázračně vpřed díky dvěma omračovačům, přičemž Saint-Maximin byl uprostřed obou.

READ  Roman Kickboxer zvítězil ve čtvrtfinálovém zápase v kleci na česko-slovenském OKTAGON MMA Show a po zranění stáhl

7

Mattig Vedra porazil Martina Dubravku a Matta Ritchieho, aby otevřel skóre na Turf MooreUznání: Reuters
Byl to třetí gól českého útočníka v pěti zápasech Premier League

7

Byl to třetí gól českého útočníka v pěti zápasech Premier LeagueUznání: Ryan Brown The Times

První akcí Francouze bylo vyzvednout ji napravo od krabice, prodat jednu panenku a obsadit tři obránce, než ji dal na okraj krabice Murphymu.

Křídlo poté poprvé zasáhlo absolutní Peaches a odtáhlo ho od Peacock-Farrella do vzdáleného rohu.

Daichiho strana vypadala šokovaná, takže Newcastle udělal jen málo.

A po pěti minutách se všechno změnilo ze špatného na horší – díky úžasnému jedinému gólu St.Maximin.

24-letý hráč, kterého zachytil Junjo Shelvey na své vlastní polovině, se bez povšimnutí vrhl na hranici pokutového území.

Poté se nohama otočil zpět k levému kolíku a nechal dva obránce v patách, než vystřelil malou silou do dolního rohu.

San-Maximin téměř přidal druhou přihrávku v 90. minutě, když Tarkovskij spálil tempo, ale středový centr se vrátil k čáře a vyčistil střelu Miguela Almirona do sítě.

Vítězství Newcastlu se zvýšilo na 32 bodů, jeden bod za Burnley, ale šest bodů za 18. umístěným Fulhamem.

7

Newcastle měl pocit, že v první polovině měl dostat penaltu, když James Tarkovsky čelil Seanovi Longstaffovi.Zápočet: Sky Sports
Jacob Murphy vyrovnal po dobré práci od San Maximin

7

Jacob Murphy vyrovnal po dobré práci od San MaximinUznání: Getty
Vedení Steva Bruce bylo rozhodujícím vítězstvím o šest bodů mimo zónu sestupu

7

Vedení Steva Bruce bylo rozhodujícím vítězstvím o šest bodů mimo zónu sestupuUznání: Getty
Superstar z Newcastlu Alan Saint-Maximin předvádí své fotbalové dovednosti na tréninku