Sania Mirza-Zhang Shuai pluje do otevřeného finále čtyřhry v Ostravě

Indická tenisová hvězda Sania Mirza a její čínský partner Zhang Shuai se kvalifikovali do finále čtyřhry žen na turnaji 2021 Ostrava Tennis Open v České republice. Indo-čínské duo porazilo japonské duo Eri Hozumi a Makoto Ninomiya 6-2 7-5 v sobotním semifinálovém zápase, který trval zhruba hodinu a 20 minut, uvádí olympics.com.

Sania Mirza-Zhang Shuai měla od začátku na nohou svého čtvrtého soupeře a nikdy nesundala nohu z plynu. Sania Shway se ve finále utká buď s Polkou Magdou Linate a Bernardou Pera z USA, nebo s americkým kiwi týmem Kaitlin Christian a Irene Rotliff.

Sanya-Shuai začal dobře a otevřel vedení 4: 0. Přestože se v pátém zápase zlomili, indo-čínskému týmu to nevadilo, protože brzy poté sadu dokončili. Eri Hozumi a Makoto Ninomiya si ve druhém setu vedli mnohem lépe a byli první, kdo vedl pátý zápas.

Japonská dvojice se ale svého vedení v desáté hře vzdala. Odtamtud odstartovaly Sania Mirza a Zhang Shuai, aby dokončily zápas ve dvou setech. Sania Mirza odehraje své druhé finále v sezóně na Ostrava Open 2021. Indické eso, které se spojilo s Christinou Machali z USA, si minulý měsíc připsalo zápas o titul na mistrovství žen v Clevelandu, ale prohrálo. (Ani)

(Tento příběh nebyl upraven zaměstnanci Devdiscourse a je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)