Silná hra v České republice přináší další výhru 6-5 proti ROC

Čínská republika již obsadila první místo ve skupině dva. V zápase s Češkou však bylo důležité najít její útok. Tohoto cíle dosáhli, pětkrát skórovali v regulaci. Herní síla Česka však byla velmi dobrá, Češi zvítězili 6:5 v prodloužení.

Vstup do hry Ruský olympijský výbor vstřelil v předchozích dvou zápasech dohromady pouze tři branky, z toho jeden do prázdné branky. Tentokrát našly síť poměrně brzy v úvodní periodě vyrovnané hry. Vladimír Tkačjov Vystřelen z konfrontace mimo kruh minulosti Šimon Hrubek Dostat Čínskou republiku do vedení 1:0.

Tomáš Kondratik V silném utkání pro Českou republiku bylo po osmi minutách vyrovnané utkání. Před ním byla krásná obrazovka Ivan Fedotov Kdo nikdy neviděl disk. Pro Čechy to byl první gól na turnaji.

Ve druhém poločase začal ve stavu 4 na 4, ale ani na jedné straně z toho nic nebylo. Největší šance Čínské republiky přišla osm minut v prvním poločase, ale jeho únik posloužil jako cihlová zeď, která to popřela. Michail Grigorenko A jakýkoli pokus o odskočení před síť.

uprostřed období, Jerry Smical Vyzván k instalaci, což dává ROC další šanci hrát sílu. Vladimír Sobotka Budou vyzváni k instalaci po přibližně minutě zbývající do počátečního vynuceného hraní, což dává ROC výhodu pro dva hráče po dobu přibližně celé minuty. Váš únik měl skvělý cíl v záchraně míče Sergej Plotnikov Ve slotu na 5 na 3 – jeden z jeho nejlepších ve hře. Česká reprezentace si udržela sílu při dvoučlenném manku, ale Čínská republika byla neúprosná Nikita Nesterov Nahrávejte během zbytku přesilovky s jedním časovačem poblíž modré čáry. Sérii silových her ROC zakončil 0:10.

Těsně před koncem druhé třetiny Dmitrij Voronkov, který hrál skvěle fyzicky zápas, si způsobil zranění hlavy. V mezinárodní hře je to automatický trest, čímž končí Voronkovův den. Ukázalo se, že to byla penalta, která změnila hru. David Krigsey Využijte silnou hru po dobu pěti minut. Roman Červenka Spojen s Krejčím dobře načasovanou přihrávkou až do zápasu za stavu 2-2. Za méně než minutu Michael Špaček Zpoza kruhu vyslal facku a před závěrečnou přestávkou zajistil Čechům první vedení v zápase.

READ  Guandu navštíví českou ambasádu za účelem spolupráce, projekt Delta 2 factfinding

Češi si udrželi tempo, když po skončení klíčové pětiminutovky hráli 5 na 5. Lucas Kluck Skvělou střelou přes síť dal Čechům výhodu 4:2.

Čínská republika však nezanikne jen tak. Po pouhých 36 sekundách Kirill Semjonov Byl před brankou a zastavil odraz, aby vrátil Rusy do branky. o tři minuty později, Arseny Gritsyuk Ve třetím poločase vstřelil rozhodující gól.

O minutu později ROC Andrej Čepisov Opět to poskytne ROC výhodu s 12 minutami zbývajícími do periody. Češka však po 35 sekundách odpověděla na gól, ke kterému se chtěl vrátit Fedotov. Tomáš Hikka Z ostrého úhlu, který měl Fedotov zastavit, vyrovnal zápas na 5:5.

Oba týmy zůstaly po zbytek třetiny bez branek a směřovaly by k další náhlé smrti. Pro připomenutí, prodloužení se hraje v týmové hře 3v3 po dobu pěti minut, než se v případě potřeby přistoupí k penaltám.

Uprostřed přesčasů, Alexandr Nikišin Byl povolán k sekání. Silná česká hra se v zápase trefila třikrát. Ale počtvrté to bude kouzlo Libor Šulák Remízový stav ukončil střelou před síť, aby dosáhl velkého vítězství a posílil sebevědomí Česka porazit Čínskou republiku.

klikněte tady Pro zobrazení všech statistik z vítězství České republiky nad Čínskou republikou klikněte tady Chcete-li sledovat záznam celé události od začátku do konce.