Spasitel zachrání Casa Pia; Tijani létání v České republice

Spasitel zachrání Casa Pia;  Tijani létání v České republice

Anglická Premier League připravila svět o krásu, ale přišly další ligy a do akce se zapojili i nigerijští hráči

Nigerijští útočníci Muhammed Tijani a Godwin Savior vstřelili v neděli gól svému týmu a pomohli mu dosáhnout působivých vítězství.

V Portugalsku bylo drama, když Casa Biya cestovala do Pacos Ferreira v šestém týdnu La Ligy. V 17. minutě otevřel skóre Pacos Ferreira Adrian Botzky, ale Casa Bella v 58. minutě vyrovnal Godwinem Saviorem, který vstřelil svůj druhý gól v sezóně.

Neto dostal hosty do vedení po dvou minutách, než Clayton v 74. minutě vstřelil třetí gól Casa Bella.

Putzky skóroval v době zranění a skóre 3-2, ale bylo příliš pozdě, aby Casa Bella unikla s vítězstvím.

Tímto výsledkem skončila Casa Bia v tabulce šestá s 11 body ze šesti zápasů.

Mezitím byl v České republice skvělý den v kanceláři bývalého útočníka Nigérie do 20 let Mohameda Tijaniho, když sestoupil z lavičky a skóroval za Ostravu při její výhře 3:0 nad Pardubicemi.

Skóre Ostravy otevřel ve 32. minutě z pokutového kopu Daniel Titor. Museli ale čekat do 75. minuty, než dostali druhou. Škodu jim způsobil až Tijani v 75. minutě.

Pak Nemanja Kuzmanovic vstřelil poslední gól pro domácí a dosáhli pohodlného vítězství 3:0. Ostrava je díky výhře nyní devátá v české lize s devíti body z osmi zápasů.

READ  Česká republika vs Norsko: Skupina B: Jak se dívat, živé vysílání, seznam kanálů a další