Sportovní shrnutí – Taipei Times

Tenis

Chan dělá čtyři

Tchajwanci Chan Hao Cheng a Choco Aoyama z Japonska se včera ve čtvrtfinále Internacional BNL d’Italia střetli s Kanaďankami Gabrielou Dabrowski a Julianou Olmos z Mexika poté, co porazili Češku Karolínu Plíškovou a Jelenu Ostapenkovou z Lotyšska 6:3. 5-7, 10-7 ve čtvrtečním osmifinále. Čtvrtfinálový zápas probíhal včera večer v době tisku. Ve dvouhře mužů vypadl ve čtvrtek ve třetím kole obhájce titulu Rafael Nadal, desetinásobný vítěz v Římě si po šoku 1-6, 7-5, 6-2 pro Kanaďana Denise stěžoval na opakující se problémy s nohou. . Shapovalov. Včera světová trojka Alexander Zverev porazil Christiana Garina 7-5, 6-2 a zajistil si místo v semifinále. V ženské dvouhře byla nejlépe nasazená Iga Swiatek testována před vítězstvím 6-4, 6-1 nad Victorií Azarenkovou, aby se dostala do čtvrtfinále.

ragbyová unie

Highlanders vzbuzují naděje

Otago Highlanders včera upevnili svůj nárok na místo v play-off v Pacific Super Rugby, když zaznamenali devět pokusů při výhře 61-10 nad Western Force. Třetí vítězství v řadě Highlanders v této sezóně přineslo bod navíc, díky čemuž se pohodlně umístili na osmém místě s osmi týmy před koncem základní části po dvou kolech. Zdá se pravděpodobné, že Nový Zéland bude mít v kvalifikaci pět týmů – Blues, Chiefs, Hurricanes, Highlanders a Crusaders, kteří později včera porazili Act Brumbys 37-26.

auta

Vettel zpochybňuje jeho práci

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Sebastian Vettel ve čtvrtek řekl, že klimatické změny ho přiměly zpochybnit jeho práci jezdce, který cestuje po světě, aby závodil s auty. V rozhovoru pro BBC Question Time, televizní program, byl Němec dotázán, zda z něj jeho postoj k životnímu prostředí neudělal pokrytce, protože to považoval za součást „plynovacího“ sportu. „Je, je a máš pravdu, když se směješ,“ řekl. „Existují otázky, které si kladu každý den a nejsem svatý. Některé věci mám pod kontrolou a některé ne. Mojí vášní je řízení, miluji ho a pokaždé, když sednu do auta, miluji to. Když vystoupit z auta, samozřejmě si také říkám: ‚To je něco?‘ Měli bychom to udělat, cestovat po světě a plýtvat zdroji?“

READ  Lindsey Vonn Bez medailonu. Česká krasobruslařka získala úžasnou zlatou medaili

Fotbal

Kane double porazil Arsenal

Harry Kane ve čtvrtek dvakrát skóroval, když Tottenham Hotspur uchoval svou naději na postup v Premier League vítězstvím 3:0 nad Arsenalem v severolondýnském derby. Vítězství Arsenalu by mu zajistilo první místo v první čtyřce od roku 2016 a místo v Lize mistrů.

lední hokej

Ken provádí dvojité olejovače

Evander Kane ve čtvrtek dvakrát skóroval, když Edmonton Oilers v šestém utkání prvního kola Západní konference bojovali proti Los Angeles Kings ve vyřazení a vyřazení. Dnes bude Edmonton hostit zápas vítěz bere vše. V Tampě na Floridě si tým Lightning zachránil sezónu, když porazil Toronto Maple Leafs 4:3 a donutil vítěze vyhrát 7. zápas.

Komentáře budou moderovány. Uchovávejte komentáře související s článkem. Poznámky, které obsahují obscénní nebo obscénní výrazy, osobní útoky jakéhokoli druhu nebo propagaci a zákaz uživatele budou odstraněny. Konečné rozhodnutí bude na uvážení Taipei Times.