Sports Digest: 12zápasová vítězná série Manchesteru City v Premier League končí

Aymeric Laporte z Manchesteru City je sražen středopravým centrem Romainem Peraudem ze Southamptonu, když se v sobotu v anglickém Southamptonu pokoušel o hlavičku míče během zápasu Premier League. Kirsty Wigglesworth/The Associated Press

Fotbal

Dlouhá vítězná série Manchesteru City v Premier League skončila ve 12 sobotních zápasech remízou 1:1 se Southamptonem, díky které se podruhé v sezóně posunul o body od vedoucích hráčů.

City potřebovalo hlavičku v 65. minutě od Aymerica Laporteho, aby získalo bod v St Mary’s poté, co Southampton vedl přes Kylea Walkera Peterse.

Tým Pepa Guardioly vyhrál každý ligový zápas od prohry 2:0 doma s Crystal Palace 30. října.

• Robin Neves vstřelil pozdní gól a zajistil Wolves vítězství 2:1 nad Brentfordem v zápase, který na téměř 20 minut zastavil dron letící nad hřištěm.

Střela Evana Toniho v 71. minutě kompenzovala gól Joaa Moutinha za Wolves tři minuty po začátku druhého poločasu. Moutinho následně nahrál Nevesovi, který v 78. minutě napálil zpoza pokutového území do pravého dolního rohu.

• Marcus Rashford skóroval ve třetí a poslední minutě nastaveného času, aby dosáhl vítězství Manchesteru United 1:0 nad West Hamem, čímž se tým zvedl nad soupeře na čtvrté místo v anglické Premier League.

• Newcastle dosáhl svého druhého vítězství v Premier League v této sezóně, když porazil Leeds 1:0, což výrazně zvýšilo jeho ambice vyhnout se sestupu.

Basketball

NBA: Strážce Chicaga Bulls Alex Caruso podstoupí příští týden operaci, aby si napravil zlomené pravé zápěstí poté, co ho srazil Grayson Allen během třetí čtvrtiny páteční porážky 94:90 v Milwaukee.

Tým řekl, že Caruso bude znovu posouzen během šesti až osmi týdnů. Je to další těžká rána pro Chicago (28-16) poté, co bylo ve čtvrtek oznámeno, že brankář Lonzo Ball potřebuje artroskopickou operaci levého kolena.

READ  Výsledky WTA Melbourne Sportovní

golf

evropské turné: Scott Jamieson si udržel cestu k vítězné sérii v Abu Dhabi Championship, když zahrál birdie na poslední jamce a udržel si náskok na jeden úder na konci třetího kola v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech.

Skotský hráč, nasazený 336 a usilující o svůj první titul od roku 2012, zahrál 4-68 a byl celkově 11-pod na svém prvním turnaji European Tour v roce 2022 poté, co prolomil remízu s Shanem Lowrym a Thomasem Petersem. (Oba 67).

lyžování

Světový pohár mužů: Dave Riding se stal prvním britským vítězem v 55leté historii Světového poháru v alpském lyžování, když vyhrál klasický slalom na mužském okruhu v rakouském Kitzbühelu.

Riding, který byl po první polovině šestý, byl před finále, když viděl, jak posledních pět jezdců dělá velké chyby a končí za nimi – nebo vůbec.

Lukas Brathin, který minulý týden úžasně vyhrál slalomový slalom z 29. místa po první polovině, skončil druhý o 0,38 sekundy, následovaný Norem Henrikem Kristoffersenem, který se po první polovině zlepšil z 24. místa.

Světový pohár žen: Týden po havárii ve vysoké rychlosti v Rakousku získala Sofia Goggia své čtvrté vítězství na pěti sjezdech Světového poháru v sezóně v italské Cortině d’Ampezzo, a to i přes sérii nabitou událostmi, kdy si Italka zkrátila trasu Olympia degli Tofani. .

Goggia byla krátce po doběhu zasažena silným větrem a musela si zkontrolovat lyže, aby se dostala zpět na trať závodu. O něco později znovu vybočila z kurzu a málem minula bránu. Jogja ale po každé nehodě znovu nabrala rychlost a zvítězila o 0,20 sekundy nad Ramonou Seppenhoferovou z Rakouska.

Ester Ledeka, česká atletka, která na OH 2018 získala zlaté medaile v lyžování i na snowboardu, skončila třetí, 0,26 za Jogjou.

Sledovat a zkoumat

READ  Fernandez a Andreescu vedou Kanadu v Billie Jean King Cup proti Itálii a Švýcarsku

Halové mistrovství světa: Olympijská vítězka ve skoku vysokém Maria Lasitskeneová je mezi 22 Rusy, kteří letos dostali povolení soutěžit na mezinárodní atletice jako neutrální, zatímco Rusko zůstává pozastaveno, oznámilo v sobotu mistrovství světa v atletice.

Rozhodnutí přichází právě včas, aby Lasitskene příští měsíc obhájila titul mistryně světa v srbském Bělehradě. Na seznamu je i olympijská tyčkařka Anzelika Sidorova, stříbrná medailistka z olympiády, a Ilja Ivanyuk, bronzový medailista z mistrovství světa.

střední školy

Basketbal pro dívky: Natalie Symondsová měla 13 bodů, Grace Libby přidala 12 bodů a Cam Hamiltonová skončila s deseti body a porazila Berwick Academy Bancroft School 48:31 v pátek večer ve Worcesteru v Massachusetts.

Bulldogs vyhráli svůj třetí zápas v řadě a zlepšili se na 7-2, 4-2 ve hře Eastern Independent League.

Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Když odešlete e-mail na svůj účet, zašleme vám e-mail s kódem pro resetování.