Tottenham 1-1 Arsenal: Vivian Midema skóruje pozdě a zakázal Tottenhamu v ženském basketbalu | fotbalové zprávy

Arsenal potřeboval po zranění hlavičku od Vivian Miedema, aby dosáhl remízy 1:1 s Tottenhamem, když měl začátek sezóny 100%.

A Tottenham se objevil na prahu slavného vítězství na stadionu Hive poté, co gól Rachel Williamsové zajistil hostitelům těsné vedení, když zbývalo 25 minut.

Po hlavičce Miedemy v 92. minutě si však vedoucí na konci vysloužil zasloužený bod, domácí zůstávají třetí v tabulce.

Jak Spurs zakončili vítězný vstup Arsenalu do sezóny

Arsenal dorazil do Hive poté, co vyhrál všech šest ligových zápasů této sezóny a snaží se upevnit svůj náskok před mistrovskou Chelsea v čele tabulky, ale pro inspirativní ukázku v brance Tinja-Riikka Korpela z Tottenhamu, návštěvníci udělají. O přestávce byl z dohledu.

Finská reprezentantka byla povolána hned od začátku, uháněla ze své série a vytvořila vynikající blok, aby zabránila Beth Meade otevřít skóre po pouhých 40 sekundách soutěže.

obrázek:
Hráči Tottenhamu slaví poté, co převzali iniciativu

Hosté také v prvním poločase dvakrát trefili břevno, když Meade viděl první trestný kop z levého okraje vápna, který šikovně naklonil do dřeva Corbella, který byl bezmocný, i když Katie McCabe nechala míč zevnitř pokutového území na tři. minut. Před přestávkou, s barem stále otřeseným okamžikem později.

V podstatě to samé bylo i ve druhém poločase, kdy chvílemi připomínalo zápas mezi Arsenalem a Corbellou, který se do zápasu znovu zapojil, když zblízka blokoval Meade.

Spurs se téměř nevyhnutelně prosadili v brejku, když Kyah Simon našel Kate Graham v prostoru po levé straně vápna a poté, co ho zachránila Manuela Zinsberger, byl Williams, který na druhý pokus sebral míč za čárou jako Arsenal. zaostal poprvé v ženské fotbalové lize v této sezóně.

O šest minut později mohli domácí – a skutečně měli – zdvojnásobit svůj náskok, když Zinsberger vypálil nízkou křižnou přihrávku Sheleny Zadorskyové přímo na Ashleyho Nevilla osm yardů, ale pravý obránce si nějak spletl brankovou mezeru.

Arsenal Vivian Midema a Tottenham Hotspur Ashley Neville (vpravo) bojují o míč
obrázek:
Vivien Miedema z Arsenalu a Ashley Neville z Tottenhamu Hotspur (vpravo) bojují o míč

A tento útok se vrátil do Tottenhamu v přestávce, když pozdní tlak Arsenalu konečně dosáhl toho, že Miedema vystoupil na nejvyšší úroveň, aby ho vedl hlavičkou z levého rohového kopu.

READ  Anko byl vyloučen z účasti v kvalifikaci Afrického poháru národů se dvěma dvojitými hlavami proti Tanzanii

Co pak?

Tottenham cestuje do Watfordu na zápas skupinové fáze FA Cupu ve středu v 19:30, zatímco Arsenal ve stejnou noc hostí HB Koge ve skupinové fázi Ligy mistrů (20:00).