Užší seznamy Oscarů 2021 jsou představeny v devíti kategoriích – Cinema Express

Akademie filmových umění a věd oznámila svůj krátký seznam filmů pro devět nadcházejících kategorií Oscarů. Oceněné kategorie jsou Dokumentární film (15), Krátký dokumentární předmět (10), Mezinárodní fikce (15), Líčení a účes (10), Originální skóre (15), Původní píseň (15), Animovaný krátký film (10), Živě – Krátký film (10) a vizuální efekty (10).

Proces hlasování o zkratkách byl ukončen 5. února a zbývající kategorie se přesunou do první fáze formálního hlasování, která proběhne od 5. do 9. března. Nominace na Oscara budou oznámeny 15. března a show byla naplánována. Naplánováno na 25. dubna.

Zde je kompletní seznam vybraných filmů v devíti kategoriích:

dokumentární film:

1. 76 dní (Dokumenty MTV) – Režie Weixi Chen, Hao Wu a Anonymous
2. All in: Boj za demokracii (Amazon Studios) – Režie: Lisa Curtis a Liz Garbus
3. Stát Benin (Apple TV Plus) – Režie: Amanda McBain, Jesse Moss
4. kolektivní (Magnolia Pictures and Participant) – režie Alexander Nanao
5. Krepový tábor (Netflix) – Režie: James Lieberecht a Nicole Newnham
6. Matt Dick Johnson (Netflix) – Režie Kirsten Johnson
7. Gonda (Neon) – režie Victor Kusakovsky
8. MLK / FBI (IFC Films) – Režie: Sam Pollard
9. Krtek agent (Gravitas Ventures) – Režie Mighty Papyrus
10. Můj učitel chobotnice (Netflix) – Režie: Peppa Ehrlich, James Reed
11. noc (Neon) – režie Gianfranco Rosé
12. Malíř a zloděj (Neon) – režie Benjamin R.
13. čas (Amazon Studios) – režie Jarrett Bradley
14. Lovci lanýžů (Sony Pictures Classics) – režie Michael Dweck, Gregory Kershaw
15. Vítejte v Čečensku (HBO) – Režie: David France

Mezinárodní celovečerní film:

1. Další prohlídka (Dánsko) – režie: Thomas Winterberg
2.Lepší dny (Hongkong) – Režie Derek Tsang
3,Žonglér(Česká republika) – režie Anieszka Holland
4. “kolektivní(Rumunsko) – Režie: Alexander Nanau
5. “Vážení soudruzi!(Rusko) – režie Andrei Konchalovsky
6. ”Už tu nejsem(Mexiko) – Režie Fernando Frias
7. “Amal(Norsko) – režie Maria Soudal
8. “Ne Eurona(Guatemala) – režie Giro Bustamante
9. “Krtek agent(Chile) – Režie Mighty Papyrus
10. “Noc králů(Pobřeží slonoviny) – Philip Lacot
11. “Koo mizí, Aida?(Bosna a Hercegovina) – Režie Yasamila Shabanic
12. “Dítě slunce(Írán) – Režie Majeed Majidi
13. “dva z nás(Francie) – režie Filippo Minghetti
14. “slunce(Tchaj-wan) – Režie Chung Maung Hong
15. “Muž, který prodal svou kůži(Tunisko) – Režie: Kawthar Ben Hania

READ  Hilaria Baldwin speaks amid fraud accusations of being Spanish | US News

Líčení a kadeřnictví:

1. “Draví ptáci a nádherné osvobození Harley Quinn(Warner Bros.)
2. “To je jedno(Funkce ostření)
3. “Sláva(Silniční atrakce a LD Entertainment)
4. “Hillbilly elegie(Netflix)
5. “Jingle Jingle: Vánoční cesta(Netflix)
6. ”malé věci(Warner Bros.)
7. “Dno toho, co renny black(Netflix)
8. “Manku(Netflix)
9. “Jednou v noci v Miami(Amazon Studios)
10. “Pinocchio(Silniční atrakce)

Hudba (původní partitura)

1. “Ammonit(Neon) – Dustin O’Halloran, Volker Bertelman
2. “Blizzard duší(Film Movement) – Lolita Reitmans
3. “Krev Da 5(Netflix) – Terence Blanchard
4. “Neviditelný muž(Universal Pictures) – Benjamin Walfish
5. “Jingle Jingle: Vánoční cesta(Netflix) – John Depney
6. ”Další život(Netflix) – Gabriel Yared
7. “malé věci(Warner Bros) – Thomas Newman
8. “Manku(Netflix) – Trent Resnor, Atticus Ross
9. “Půlnoční obloha(Netflix) – Alexander Desblatt
10. “hrozba(A24) – Emile Moseri
11. “Mulan(Walt Disney Pictures) – Henry Gregson Williams
12. “světové zprávy(Universal Pictures) – James Newton Howard
13. “Duch(Pixar) – John Baptiste, Trent Reisenor, Atticus Ross
14. “Princip(Warner Bros) – Ludwig Juranson
15. “Zkouška v Chicagu 7(Netflix) – Daniel Pemberton

Hudba (původní píseň)

1. Otočné stoly z All in: Boj za demokracii (Amazon Studios)
2 – Podívejte se, co jsem udělal z Břicho šelmy (Nezávislý objektiv)
3 – Wuhanská chřipka z Boratův další film: Poskytnutí masivního úplatku americkému systému ve prospěch, který byl velkým národem Kazachstánu (Amazon Studios)
4- Husavik z Eurovision Song Contest: The Story of the Epic Fire (Netflix)
5. Nikdy přestávka z Dej hlas (Netflix)
6- Nechte to fungovat z Jingle Jingle: Vánoční cesta (Netflix)
7. Bojujte za vás z Juda a černý Kristus(Warner Bros.)
8.lo ano (přítomnost) z Další život (Netflix)
9- Déšť píseň z hrozba (A24)
10- Ukaž mi svou duši z Duše Mistře! (Boty v posteli Productions)
11- Skutečná odvážná loajalita z Mulan (Walt Disney Pictures)
12. Zdarma z Evan jediný (Disney Plus)
13 – Mluvte hned z Jednou v noci v Miami (Amazon Studios)
14. zelená z Kovový zvuk (Amazon Studios)
15. Slyšte můj hlas z Zkouška v Chicagu 7 (Netflix)

READ  Carapaz zvítězil nad Pogacarem, americkým jezdcem McNultym, aby vyhrál silniční závod

Vizuální efekty:

1. Draví ptáci a úžasná emancipace jedné osoby Harley Quinn (Warner Bros.)
2 – Výstřel v krvi (Sony Pictures)
3. Láska a příšery (Paramount Pictures)
4- Banka (Netflix)
5- Půlnoční obloha (Netflix)
6- Mulan (Walt Disney Pictures)
7- Evan jediný (Disney Plus)
8- Duch (Pixar)
9- Zásada (Warner Bros.)
10. Vítejte v Čečensku (HBO)

Animovaný krátký film:

1. Teriér
2. Géniová Lucy
3. Pokud se něco stane, miluji tě
4. Kapaemahu
5- Opera
6. ven
7- Šnek a velryba
8- Gerrardovi
9- Efekty
10- Ano, lidi

Krátké dokumentární téma:

1 – Linka potratů, to je Lisa
2. Call Center Blues
3-Colette
4. Koncert je konverzace
5- Nerozdělujte
6- Hladové křídlo
7- Hysterická dívka
8- Milostná píseň od Latashy
9- kostky rychlosti
10- Co udělá Sophia Loren?

Krátký akční film:

1. Beto
2. Da Yi
3. Prostřednictvím pocitu

4. Lidský hlas
5. Sbor Kekslade
6. Místnost zpráv
7. Současnost
8. Dva vzdálení cizinci
9. Nákladní auto
10. Oční bělmo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *