Vyčerpaní Strážci utrpí ztrátu penaltového rozstřelu pro Barryho

Barry – Junior Kitchener Rangers Carson Rykopf pokračoval ve své působivé hře dvěma góly a asistencí při sobotní prohře penaltového rozstřelu 5: 4 s Barry Colts.

Nový útočník byl také jediným brankářem, který v zápase v Saddler Arena Bari vstřelil pro klub pokutový kop, což mu ve dvou přípravných zápasech dalo tři góly a jednu asistenci.

Rangers sestavili jednoduchou sestavu s několika hráči mimo nováčkovské tábory NHL a ve hře měli jen čtyři obránce, z nichž jedním byl útočník Mike Petzian.

Tým, který porazil Barryho 5-2 ve své galerii otevírající se na začátku tohoto měsíce, odrazil pouze 10 útočníků.

Navzdory špatnému seznamu vedl Kitchener v druhé minutě hry v druhé polovině 2: 1, než vyrovnal Vladislav Dvoricinsky.

Týmy si ve třetím rámci vyměnily po dvou statistikách, aby vytvořily penaltový rozstřel, protože týmy Ontario Hockey League vynechávají předsezónní prodloužení.

Mitchell Martin měl také dva z Kitchenerových gólů, zatímco obranný muž Justin Nollet měl dva ze svých asistentů. Waterloo Nathan Allensen, Ryan Del Monte a Hunter Haight odpověděli na Barryho. V penaltovém rozstřelu pro Colty skórovali Del Monte a Anthony Tabak.

Rangers zvládli během prvních dvou her pouze sedm střel do sítě a celkem 17 ran.

Český brankář Pavel Kagan debutoval v dresu Blues a provedl 32 zákroků na 36 střel.

Kitchener byl bez obránců Arber Xhekaj (Montreal Canadiens), Roman Schmidt (Tampa Bay Lightning), Simon Motew (Nashville Predators) a útočníci Declan McDonnell (Tampa Bay Lightning) a Francesco Benelli (Los Angeles Kings), kteří všichni navštěvují nováčkovské kempy NHL .