Wisconsin vs. St. Thomas Synopse The Badger Herald

10. listopadu byl jmenován nový trenér Marisa Moseleyová Své první vítězství v kariéře získala při svém debutu v Madisonu proti týmu St. Thomas vedeném Ruth Seinovou, když porazila Tommys výhrou 67-51 v Cole Center.

Ve sníženém úsilí bez talentovaného střelce Julie PospíšilováMoseley, která v současné době reprezentuje Badgers v zahraničí za Českou republiku, se rozhodla pro start prvňáčky Krystynu Ellew po boku Sydney Hilliard, Katie Nelson, Brooke Schramek a Sara Stapleton.

Rozhodnutí zařadit nováčka do základní pětky se jistě vyplatilo. Ellew, nejlepší střelec Taft High School v Chicagu, skončil s 29 body, chytil 5 doskoků a za 34:47 minuty zaznamenal perfektní známku 8-8 z charitativního baru. Strážce 5’10“ vyryl její jméno do knihy rekordů ve Wisconsinu a jmenoval v roce 1998 jmenovanou Teresu Huffovou do atletické síně slávy University of Wisconsin, kde se jí dostalo vůbec prvního místa v procentuálním podílu trestných hodů na jeden zápas v prvním ročníku. Rodák z Chicaga také poskočil na páté místo v jednom zápase a vstřelil první gól a vyrovnal se tak další legendě Badger, Jolene Andersonové.

Fotbal: Úspěch Braelona Allena není nic nového: pohled na jeho minulost a budoucnostVycházející hvězda running back Braelon Allen se tento víkend jedinečným způsobem dostal do titulků. Po působivém běhu se Allen rozběhl čte…

Požádal jsem vedení, aby popsalo pocit, že jsem se připojila k rodině Badgerů, a ona přiznala: „Nevěděla jsem, kolik bodů jsem během zápasu získala. Chtěla jsem jen vyhrát… Když jsem to potom slyšela, je to skvělý.“

„Hrála neuvěřitelně… Ukázala svůj neuvěřitelný talent ke skórování a nebojí se být fyzicky zdatná, zvlášť když byla studentkou,“ řekl Mosley. „Jsem na ni neuvěřitelně hrdý.“

Ellew napáchal největší škody ve druhé čtvrtině, když u 15 ze svých 29 branek zasáhl tři pohledy zpoza oblouku, dva trestné hody a dva góly ze hry za dva body. Po turbulentním začátku 14-13 v první třetině vedl nováček Wisconsin v brzkém nárůstu a přispěl k 14bodovému vedení a 13bodovému švihu v první půli.

READ  Nezmiňujte to! Lydica zakazuje slovo „olympiáda“, aby uklidnila nervy

Navzdory defenzivnímu tlaku na hřišti a pokusu o comeback St. Thomas pozdě v zápase se Badgers nikdy neohlédli. Každé čtvrtletí překonali Tommie, provedli 17 kol a nasbírali 7 krádeží.

Basketbal je zpět, stejně jako Badgers: St Francis RecapBasketbalová univerzita Wisconsin oficiálně spojila síly se zbytkem země, aby přinesla informace z basketbalové sezóny v čte…

Jako tým Wisconsin střílel 44,6 % z pole, 35,7 % ze tří a 92,3 % ze série. UW se dostal do vedení o 32 bodů, 12 bodů před Sinnovou skupinou a dokázal zastavit 20 bodů v přechodech. Junior Guard a nejlepší střelec pro sezónu 2020-2021 Sydney Hilliard v čele s týmem přidal 17 bodů, tři asistence a šest doskoků. Kate Nelsonová, tým prvního týmu All-Patriot League 2021, která na Bostonské univerzitě obsluhovala rozehrávače Mosleyho, nasbírala čtyři krádeže a rozdala čtrnáct centů na nejvyšší úrovni v zápase 38:30 minut na tvrdém dřevě.

Útočnice Erin Norlingová vedla Tommys s 15 góly a Kaia Porter, druhá nejlepší střelkyně v sezóně 2020-2021, sama získala 13 bodů. St. Thomas nashromáždil o sedm přihrávek více než UW, ale vypálil pouze 28,6 % z hloubky a 40 % z pole. V první sekci, kterou jsem v historii show testoval, Sinn nedokázala porazit hladové Badgers.

Příští domácí zápas Wisconsinu proti Mike Lane a NJIT Highlanders je naplánován na 13:00 14. listopadu. V neděli očekávejte další silný výkon od Hilliarda, Nelsona a Ellewa.