Záložník České republiky se poklonil americkému klubu Portsmouth – týdny poté, co se proti němu postavil prvnímu týmu Gosport Borough

21letý hráč z České republiky absolvoval celých 90 minut, což se ukázalo jako první zklamání pro jeho nový klub.

Šéfovi Tomovi Graceovi se podařilo uzavřít smlouvu včas, aby se mohl objevit na Isle of Wight a doufat, že Barca bude mít na jeho stranu velký vliv v posledních devíti zápasech sezóny Wessex Premier.

Účast V našem denním zpravodaji

zprávy Prořízněte hluk

Alexander Barca dvakrát podepsal americký Portsmouth z Gosport Borough Obrázek: Tom Phillips

„Včera to pro něj (Alexe) nebyl skvělý zápas, pokud jde o náš celkový přínos jako týmu, nebylo to dost dobré,“ připustil trenér Portsmouthu.

Opravdu se snažil, ale jako tým jsme neporazili green.

„Doufám, že do konce sezóny z toho vytěžíme dalších devět zápasů.“

Jsem v úzkém rozhovoru s GoSportem ohledně toho, jak se vyvíjí. Chtějí o něm vědět všechno.

Barca nedokázala úspěšně zahájit život s americkým klubem Portsmouth, když Cowes postoupil přes Jakea Watsona po 17 minutách ligového setkání.

Finley Phillips během půlhodiny zdvojnásobil vedení Isle of Wight, ale hosté doufali, že v 57. minutě skóruje Luke Slade.

Ale den frustrace skončil, když J. Nash o hodinu později vyvrcholil skóre knockoutem. Grace dodala: „Poškození se stalo, když dali svůj první gól, což jsem cítil. Bylo to proti průběhu hry, měli jsme hodně držení míče, vytvářeli jsme si šance – velký rozdíl mezi námi a Cowesem byly šance, které měli – je to tak jednoduché.

„Cítili jsme, že jsme se vrátili do pozice, kterou jsme mohli udělat 2:1, ale neudělali jsme dost, pokud jde o klid před brankou.“