Basketbal, baseball, vodní pólo a Springsteen jdou pro zlato

5 následovat: NBA, baseball, vodní pólo, Springsteen Go pro zlato Původně se objevil NBC Sports Philadelphia

Bude to zlato nebo stříbro pro americké mužské basketbalové a baseballové týmy? Zjistíme to od pátečního večera do sobotního rána v Tokiu.

Kevin Durant a jeho spoluhráči z basketbalového týmu USA jsou na prahu dalšího zlata, ale nejprve musí porazit V Tokiu už je porazil francouzský tým.

Americký baseballový tým vedený Mike Scosia z Delaware County se bude snažit vytlačit Japonsko pro zlatou medaili.

Jessica Springsteen může získat medaili za skoky v jezdeckém týmu a Vashti Cunningham může vyskočit vysoko na stupně vítězů v atletice.

Ženský maraton se navíc koná daleko od zapařeného Tokia.

Extra událost (Říkejme tomu „šestý na sledování“): Dávejte pozor na celou noc z Princetonského kamence Ashleyho Johnsona a vodního póla týmu USA, kteří budou hrát ve Španělsku o zlatou medaili. Vysílejte zápasy živě ve 3:30 na NBCOlympics.com Nebo sledujte USA.

Zde je dalších pět ke sledování a jak sledovat veškerou akci naživo:

Mužský basketbalový tým čelí odvetě proti Francii o zlatou medaili

Tým USA se znovu setká s Francií v mužském basketbalu, ale tentokrát o zlatou medaili. po prohře Úvodní zápas olympiády Ve Francii soutěž ovládl tým USA, který porazil Írán, Českou republiku, Španělsko a Austrálii.

během turnaje, Kevin Durant porazil Carmela Anthonyho Za většinu bodů získaných v historii týmu USA. Spojené státy získaly od roku 2008 zlatou medaili na každé olympiádě a budou se snažit pokračovat ve své olympijské sérii.

Durant se bude snažit vést americké muže – tým, jehož součástí je i ex -Sexy Junior Holiday – ke zlaté medaili začínající na 22:30 ET na NBC10. můžete také Streamujte hru živě na NBCOlympics.com.

Tým USA se snaží přidat více atletických medailí ve štafetě na 4×400 m

V době, kdy to bude jejich poslední celý den na trati, se tým USA bude dívat na stupně vítězů ve štafetách mužů a žen na 4×400 m. V čem bude finálový závod v Historická olympijská kariéra Alison FelixovéTým USA se pokusí poslat jednoho z nejvíce zdobených atletů v historii s konečnou medailí, kterou si přidá na soupisku.

READ  Duchovní drama s exorcismem sestupuje na Tabor, SD - Mitchell Republic

Tým USA je v tomto případě obhájcem titulu a po bolestném kvalifikačním čase 3:20:86 bude favoritem na zlatou medaili. Kendall Ellis, Lianne Irby, Wadlyn Jonathas a Kaelen Whitney vytvořily kvalifikační kvarteto, zatímco Felix by měl postoupit do finále V sobotu ráno v 8:30 ET.

Mezi další závěrečné události ze sobotního atletického závodu patří: Ženský skok do výšky – představující bývalou orlí dceru Randall Cunningham, Vashti Cunningham – Začátek v 6:35Dámské 10 000 m, hod oštěpem muži a 1 500 m muži.

Pokrytí začíná v 6:35 EDT. Sledujte na Peacock nebo Živé vysílání na NBCOlympics.com.

Jessica Springsteen a její kůň skočí pro zlatou medaili

Jessica Springsteen se snaží zajistit, aby se někteří vítězové jezdeckých medailí „narodili v USA“

Dcera Bruce Springsteena a Patti Silvy v pátek soutěžila s národním týmem USA v kvalifikaci o postup do voltižního týmu na olympijských hrách v Tokiu, Pomáhat týmu k postupu do finále.

Devětadvacetiletá jezdkyně na dvanáctiletém Donu Juanovi van de Donquevovi získala čtyři trestné body za pád kolejiště během své druhé jízdy 80,67 na trati se 14 skoky.

Springsteen, který se nemohl kvalifikovat do finále skoku jednotlivců, byl druhým ze tří jezdců týmu a umístil Spojené státy na sedmém místě v druhé skupině koní.

Třetí a poslední americký jezdec McClain Ward získal pět trestných bodů – čtyři za skoky a jeden za čas. Spojené státy měly celkem 13 chyb, aby skončily páté a kvalifikovaly se jako jeden z 10 nejlepších týmů Poslední sobota v 6:00 ET, které se také bude opakovat v 11:30 ET na NBC Sports Network.

Událost můžete streamovat živě na NBCOlympics.com.

Tým USA vs Japonsko v baseballové hře o zlatou medaili

Tým USA hledá svou první zlatou olympijskou medaili udělenou v baseballu od roku 2008. V Japonsku se utká s Japonskem, které je jediným týmem, který je porazil v bazénu. V sobotu v 6:00 ET.

READ  Michael Cinco vyzývá kanadský tým Miss Universe za to, že je „nevděčným nevděčným“ uživatelem

Tím, že dosáhl hry o zlatou medaili, se Eddie Alvarez stal třetím Američanem, který získal medaili na letní i zimní olympiádě, a bude se snažit tuto zlatou medaili vyrobit. Do týmu ho doplnili nadhazovači Anthony Goose a David Robertson, oba mají spojení s Philadelphií Phillies. Režisér Mike Ciuscia byl vychován v Delco a Todd Frazier pochází z New Jersey.

Americký baseballový tým získal svou jedinou zlatou medaili v roce 2000, když překvapil oblíbený kubánský tým na olympijských hrách v Sydney 2000.

Hra bude Živé vysílání na NBCOlympics.com v 6 hodin ráno a v sobotu se bude vysílat v USA Network v 9:30 ET.

V Sapporu začíná ženský maraton

Ženský maraton bude jednou z dostihových závodů v pátek večer, kdy závod žen začíná v 17:00 ET v síti USA.

Maraton byl přesunut z Tokia na sever do Sappora, protože se očekává, že teploty budou zhruba o 5 až 6 stupňů nižší. Vlna veder v prefektuře severního Japonska však přinese teplotu v den závodu kolem 34 ° C, zatímco teploty v Tokiu budou pravděpodobně chladnější, v rozmezí 30 až 34 ° C. Japonští představitelé také důrazně vyzvali fanoušky, aby se neúčastnili venkovních akcí kvůli nárůstu případů COVID-19 v celé zemi.

Ženy však budou v pátek čelit horku a prázdným silnicím Sappora při hledání maratonského zlata. Za tým USA se postavili Aliphine Tuliamuk, Molly Seidel a Sally Kipyego. Všichni tři poběží svůj první olympijský maraton, přestože Kipyego dříve získala stříbrnou medaili na 10 000 m na olympijských hrách v Londýně 2012. Pro Tulyamuk to bude její první závod od porodu dcery v lednu 2021. Vyhrála USA maratonské zkoušky v březnu 2020, zhruba týden před tím, než se země kvůli COVID-19 zablokovala.

Může to být ženský maraton Živý přenos na NBCOlympics.com.