St. Johnston 0-0 St. Mirren: Chris Kane vyloučen za bezbrankovou remízu | fotbalové zprávy

St. Johnston a St. Mirren v McDiarmid Parku pasivně pokulhávají při několika šancích.

Hosté byli po většinu zápasu ve vedení, ale nevytvořili toho mnoho, co by naštvalo Xandera Clarka v brance, zatímco největší šance Perthu přišla v první minutě přes Glenna Middletona, který jeho střelu vyrazil.

St. Johnston dokončil zápas s deseti muži poté, co byl Chris Kane vyloučen pro druhou rezervaci.

Callum Davidson udělal jednu změnu oproti týmu, který minulý víkend porazil Dundee United. Cammy McPherson se stáhl z klubu svého otce, přičemž Murray Davidson zasahoval.

Saint Mirren udělal dvě změny po prohře s Dundee. Jimmy McGrath a Richard Tate přišli s Eamonnem Brophym a Kylem McAllisterem na lavičku.

První šance hostí byla po 10 sekundách a Middleton využil skluzu Saint Mirren a trefil síť ve snaze zachránit ho Jack Alnwick.

Hosté odpověděli hlavičkou Curtise Maine, kterou zachránil Clarke předtím, než útočník viděl, že jeho střela z rohu proletěla vedle vzdálenější tyče.

Tento brzký nápor však rychle vystřídal strašlivou bitvu ve středu pole, v níž se obě strany snažily vytvořit cokoliv, co by stálo v cestě smysluplných příležitostí.

obrázek:
Sean Rooney ze St. Johnstonu odpověděl na hostující podporu St. Mirren během remízy 0:0

Do další šance trvalo až 35. minutu, ale Craig Bryson trefil dobře.

McGrath hledal hráče, který by s největší pravděpodobností vytvořil něco pro hosty. Jedna ze svých perfektních přihrávek, Clarke udělal dobrý zákrok a vyrazil Maineovu nízkou střelu na rohový kop hlavou Conora McCarthyho mimo.

McGrath poté zachránil střelu Jimmym McCarttem, zatímco St Mirren hledal průlom před prvním poločasem.

St Johnston provedl v první polovině dvě změny, aby se pokusil věci osvěžit, se Steviem Mayem a Seanem Rooneym v Middletonu a Michaelem O’Loranem.

READ  Vyvážené skóre dělá z Kanady basketbal před Čínou

Byli to ale hosté, kdo opět vyrazil vepředu dobře spekulativní trefou McGratha.

Před hodinou nastal okamžik kontroverze, když Liam srazil Gordona Maina, když běžel k cíli. Rozhodčí Greg Aitken ukázal obránci žlutou kartu, ale klidně to mohla být červená. Scott Tanser trefil přímý kop z břevna.

St Mirren byl hodně napřed a hlavičku Joe Shaughnessyho po centru Tansera zneškodnil na rohový kop.

Domácí hráli posledních pět minut s deseti muži poté, co Kane dostal druhou žlutou kartu za zákrok.

Co pak?

Další zápas St Johnston přijde v Ligovém poháru, protože po reprezentační přestávce v sobotu 20. listopadu odcestují do Celticu; Odjezd v 17.15 hodin.

St Mirren ve stejný den odpoledne hostí Livingston ve skotské Premier League. Odjezd v 15 hodin.