Aktivista ERC z Thurn und Taxis pokračuje v první desítce v České republice – FIA ERC

Kampaň Thurn und Taxis ERC pokračuje v 10 nejlepších závodech v České republice

Albert von Thurn und Taxis skončil na třetím místě v první desítce mnoha startů v České republice a minulý víkend zaznamenal další silné vystoupení na Auto UH Rallysprint Kopná.

Von Thurn und Taxis je připraven na rally před zahájením sezóny mistrovství Evropy v rally 2021 FIA soutěžícími na vybraných národních a mezinárodních akcích v soutěži Škoda Fabia Rally2 Evo v režii Baumschlager Rallye & Racing a vedoucího Bernharda Ettela.

Jeho cíl P10 na Auto UH Rallysprint Kopná přišel poté, co v posledních týdnech skončil osmý na Kowaxu Valašská Rally ValMez a Rallye Šumava Klatovy.

Řekl: „Byla to velmi dobrá rally, velmi vzrušující rally. S érou nejsem moc spokojený, ale chápu, že se jedná o událost dobře známou konkurenty. Je to poprvé.“ [for me] I když části etap znám z české Zlín Rally Barum, většina z nich byla pro mě nová, zejména v trendu, takže jsem velmi rád, že jsem tady. Je to opravdu skvělá událost se skvělým startovním polem a opravdu velmi konkurenční úrovní. Doufám, že se budu moci příští rok vrátit. “