Aribo, Dessers a Okereke v brance, zde je výkon nigerijských hráčů před reprezentační přestávkou

Nigerijský útočník David Okereke Byl to čerstvě povýšený šampion Venezia Vyhráli 3:2 nad Řím v italštině liga Zápas se odehrál v neděli odpoledne.

Do prvního poločasu nastupuje hráč nigerijského původu Tammy Abraham Řím šel do vedení. Okereke byl hrdinou při třetím gólu Benátek, když dokončily comeback.

Nigerijský útočník Super Eagles Viktor Osimhen Vrátil se do základní sestavy pro Neapol Body ztratili remízou 1:1 doma proti Hellas Verona.

Po svých turnajích v polovině týdne nigerijský útočník Cyril Touhy Byl opět skvělým náhradníkem za Feyenoord s domácí výhrou 1:0 AZ Alkmaar V zápase nizozemské ligy.

Dessers byl kvůli této konfrontaci mimo lavičku a byl představen v 82. minutě za Brian Linson. Dessers by znovu vstřelili vítězný gól pro Feyenoord, když se v reprezentační přestávce posunuli na třetí místo.

Záložník Super Eagles, Nigérie Joe Aribo Byl na brance za skotské mistry Oznámení Při výhře 4:2 Russ County.

Aribo vstřelil první gól svého týmu v 19. minutě a dal třetí gól.

Mezi další cílené Nigerijce patří Akinkunme Amo Ve Švédsku Hammarby IF proti Oerebro SK.

v Řecku, Čuba Akpom Dokonalost BAOK proti Panathinaikos. v Belgii, Al Hassan Yusuf NS Královské Antverpy proti Anderlecht.