Australský pár je v top 5 Česká republika, Kanada – Australian PGA

McKinney byl jen jeden úder od vedení po úvodním kole Kaskada Golf Challenge na Challenge Tour of Europe a je nyní dělený na čtvrtém místě po paru 71 ve druhém dni.

Byl to působivý odraz od ZápadoAustralana, který se loni v listopadu stal profesionálem na Fortinet Australian PGA Championship.

Na pátém místě zahrál double bogey, ale na turnu se mu vrátily paty a na šesté a deváté zahrál birdie, aby se dostal o par.

Vzájemná dáma na 11. a 12. místě ho poslala zpět do žebříčku, ale ukázal působivou drzost, aby čelil těmto střelám zády k sobě vzájemnými birdie na 15. a 16. místě a skončil den na 6- pod par a pět úderů mimo vedení.

Po působivém vystoupení na Challenge Tour před týdnem se Ryan Ruffels (70) také dostal do cutu a prošel 36 jamkami.

Stejně jako McKinney je Jason Hong ze Sydney dělený na čtvrtém místě po dvou kolech turnaje Royal Beach Victoria Open v Britské Kolumbii.

Při svém prvním startu na PGA TOUR Canada po vítězství v dubnovém kvalifikačním turnaji zaznamenal Hung ve 2. kole skóre 6 pod 64 a v Uplands Golf Club byl pouze tři.

Hung původně z Lidcombe na západním předměstí Sydney hrál univerzitní golf na Purdue University a Lidcombe University v Nashvillu, než se vrhl mezi profesionály, když získal plnou kartu PGA TOUR Canada.

Když vyhrál svůj čtvrtý kvalifikační turnaj o tři rány na The Wigwam v Arizoně, Hung prozradil, že zvažuje skončit, ale poprvé začal jako profesionál.

„Všechno bude nové. Je šílené si myslet, že ze mě bude profesionální golfista,“ řekl v dubnu.

„Několikrát jsem byl na pokraji, že hru vzdám. Abych věděl, že toto léto mám práci, jsem z toho opravdu nadšený.“

READ  Dánsko porazilo Českou republiku 2: 1, aby se dostalo do semifinále Euro 2020

Hong byl jedním ze tří Australanů, kteří odehráli zápas v Kanadě, ale Jack Trent (73-68) i Corey Crawford (70-72) nestačili.

Anthony Coyle stále kráčí za svým prvním vítězstvím na Japan Golf Tour a do třetího kola Hana Bank Invitational nastoupí děleným 13. místem.

Quayle, premiérový turnaj schválený Japan Golf Tour a Korean PGA, tvrdě bojoval o to, aby na prvních deseti jamkách prolnul tři birdie s nejvíce birdie, než se vrátil domů se čtyřmi birdie a dostal se na okraj, šest úderů mimo vedení.

„Byl jsem opravdu šťastný, že jsem se mohl odrazit pár birdie, zresetovat se a vybudovat si trochu sebevědomí,“ řekl Quayle.

„Myslím, že většina z toho funguje. Situace je velmi dobrá a železa jsou zpět na velmi dobré úrovni.“

„Mimo odpaliště je velmi blízko k tomu, abych byl dobrý. Myslím, že pokud budu na odpališti o něco lepší, myslím, že dokážu zastřelit opravdu nízká čísla a dostat se do dobré pozice.“

Dvojnásobný vítěz KPGA Won Joon Lee vyhrál o dva rány dozadu od Quaylea s výsledkem 5, když Junseok Lee a Brendan Jones oba cut nedosáhli.

Demi Papadatos (69-64) na druhém místě při debutu je dělená na 36. místě na Wichita Open na Corn Ferry Tour, stejně jako Australan Grant Booth, který ve svém kole 4-under zahrál tři birdie a eagle do pěti jamek. 66.

Booth si zajistil své místo na kurtu pro pondělní play-off stejně jako Louis Dopillar, který překonal rekord 67:68.