Barbora Křijíková posílá varování k odpočinku

Česká čtvrtá nasazená byla jednou z nejvýraznějších hráček roku 2021 a vyhrála tři tituly, když se vyšplhala do současného světového žebříčku.

Barbora Krejšíková přišla ze setu a zkolabovala, aby ve třetím kole Australian Open porazila Jelenu Ostapenkovou. AP

Melbourne: Šampionka French Open Barbora Krežiková řekla, že by se její soupeřky měly „bát“ poté, co v pátek na Australian Open dosáhly solidního vítězství nad Jelenou Ostapenkovou.

Její očekávání byla vysoká, když se blížil letošní úvodník Grand Slamu, ale po vítězství na Roland Garros v roce 2017 se trápila 2-6, 1-3, než bojovala o urvat zápas v Rod Laver Areně 2-6, 6-4, 6. -4.

Byl to atraktivní střet ve čtvrtém kole s dvojnásobnou šampionkou Australian Open Victorií Azarenkovou, která smetla Elenu Svitolinovou o pouhé dva zápasy.

„Doufám, že se mě bojí,“ řekla 26letá Križiková.

„Ale, chci říct, vlastně nevím. Myslím, že v šatně máme všichni opravdu úctyhodnou atmosféru. Doufám, že mi dají najevo, že se mnou nechtějí hrát.“

Krejšíková loni v Dubaji porazila Ostapenkovou, na turnaji, který skutečně odstartoval její vzestup ve dvouhře, ale byla to 26. nasazená Lotyška, která začala v Melbourne silně a dala si brzkou pauzu, aby v horkém dni postoupila 4:1.

Předstihla Češku pro vítěze a udělala méně nevynucených chyb, aby udělala první set, a po brejku Krijkové ve druhém setu hledala na dráze velký skalp a postoupila 3:1.

Češka ale znovu dvakrát brejkla, aby zápas dotáhla ke zlomu, protože se poměr jejích prvních podání zlepšil a počet faulů ubýval a Ostapenková brejkla, aby vyhrála.

„Jsem opravdu hrdá na to, jak jsem dokázala zvládnout zápas, i když jsem prohrála a byla jsem opravdu frustrovaná,“ ​​řekla. „Během zápasu jsem si jen říkal: ‚Jen pokračuj, jen se snaž zůstat blízko, zkus si držet podání, zkus hrát‘.“

READ  Emma Raducano je vděčná za příležitost obrátit se s prosbou o radu na Andyho Murrayho | Novinky z tenisu

„Rod Laver hrál ve dvouhře, je to velmi speciální, velmi speciální zápas. Jen jsem si říkal, abych tu zůstal co nejdéle.“

Přečtěte si všechny soubory poslední zprávyA trendy novinkyA kriketové novinkyA Bollywoodské novinkyA Novinky z Indie A Novinky ze zábavy tady. Následuj nás sociální síť FacebookA Cvrlikání A Instagram.