Billie Jean King Cup 2021: data, harmonogram a remíza s Angelique Kerber a Sloane Stephens v akci

Finále Billie Jean King Cupu skončí v roce 2021 a jedna země bude korunována jako nejlepší tým na světě.

Původně se turnaje mělo zúčastnit v roce 2020, 12 zemí, včetně obhájkyně titulu Francie, nyní září v 58. ročníku toho, co bylo dříve známé jako Fed Cup.

Rozšířená verze Finals byla přejmenována na počest královské dvorní legendy, kde o nadvládu bojuje o čtyři týmy více než předchozích osm.

indické studny

Hrací řád v Indian Wells – Murray Zverev, Swiatek a Tsitsipas se utkají v akci

12.10.2021 v 08:32

Zde je vše, co potřebujete vědět před finále:

Kdy je finále Billie Jean King Cup?

Finále Billie Jean King Cup se uskuteční v O2 Areně v Praze v České republice, začátek je naplánován na 1. listopadu, finále je naplánováno na 6. listopadu.

Pandemie koronaviru, která byla původně naplánována na 14. až 19. dubna 2020 v Budapešti v Maďarsku po dokončení kvalifikačního kola v únoru téhož roku, znamenala odložení soutěže.

Maďarsko poté odstoupilo od hostitelských povinností před přeplánovanou akcí v roce 2021, přičemž vedení převzala Česká republika.

Kdo hraje?

Francie, obhájce titulu, se po vítězství v minulém ročníku v roce 2019 vrací do hledáčku svého druhého titulu v řadě.

Trojnásobný grandslamový vítěz Angelique Kerberová Budete součástí německého pětičlenného týmu, který si vybojoval French Open a světové číslo. 4 Barbora Krijčíková Bude mezi praporem České republiky.

Anastasia Pavljučenková, která prohrála finále Roland Garros s Križikovou, reprezentuje Rusko a přitom je držitelkou zlaté olympijské medaile Belinda Pensic Je součástí švýcarské strany.

Představovat Team USA Sloane Stephens a Daniel Collins A Coco Vandewegheová, Zatímco Carla Suarezová Navarrová Objeví se ve Španělsku v rámci svého „rozlučkového turné“, než odejde do důchodu poté, co se vrátila do akce po uzdravení z rakoviny.

READ  Serena Williamsová vypluje na první kolo Australian Open: Sportsnaut

Kompletní sortiment: Austrálie, Bělorusko, Belgie, Česká republika, Francie, Německo, Kanada, Rusko, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, USA.

Austrálie Bělorusko Belgie Kanada Česká republika Francie
Ajla Tomljanovičová Alexandra Sasnovičová Elise Mertensová Rebecca Marino Barbora Krijčíková Caroline Garciaová
Daria Gavrilová Julia Hatuka Jessalyn Bonaventure Françoise Abanda Markéta Vondrošová Alize Cornetová
Priscilla Hon Lydie Marozava S pozdravem Minin Gabriela Dabrowski Tereza Martínková Clara Borrellová
Storm Sanders Irina Shimanovic Kirsten Flickinsová Carol Chow Kateřina Senjaková Fiona Ferro
Olivia Jadeki Věra Labko Lucy Hradikové
Elaine Perezová
Kapitán: Alicia Molik (Austrálie) Kapitán: Tatiana Bochek (BLR) Kapitán: Johan van Herk (Belgie) Kapitán: Sylvain Bruno (Kanada) Kapitán: Alicia Molik (Československo) Kapitán: Julien Benneteau (Francie)
Německo Ruská tenisová federace Slovensko Španělsko Švýcarsko Spojené státy americké
Angelique Kerberová Anastasia Pavljučenková Anna Karolína Schmidlová Alyona Bolsova Zadoinov Belinda Pensic Jessica Pegola
Andrea Petkovicová Daria Kasatkina Christina Koková Rebecca Massarová Jill Tishmanová Daniel Collins
Anna Lina Friedsamová Veronika Kudermitová Viktorie Kosmové Sarah Sorribes Turmo Viktorie Golubec Sloane Stevensová
Julie Niemeyerová Jekatěrina Alexandrová Rebecca Šrámková Nuria Barezas Diaz Stephanie Vogelová Coco Vandewegheová
nastasja shunk Ljudmila Samsonová Tereza Miháliková Carla Suarezová Navarrová Caroline Dollhead
Kapitán: Rainer Schütler (Německo) Kapitán: Igor Andreev (Rusko) Kapitán: Matěj Lipták (SVK) Kapitán: Annabel Medina Garrigues (Španělsko) Kapitán: Heinz Guenthardt (SUI) Kapitán: Cathy Rinaldi (USA)

jaký je tvar?

12 týmů bylo rozděleno do čtyř skupin po třech, které se hrály od 1. do 4. listopadu.

Každá remíza se skládá ze tří zápasů, dvou dvouher a čtyřher.

Čtyři vítězové z každé skupiny postoupí do semifinále 5. listopadu a finalisté se utkají 6. listopadu.

Kreslit

Skupina A: Francie, Rusko, Kanada

  • Francie – Kanada (1. listopadu)
  • Rusko – Kanada (2. listopadu)
  • Francie – Rusko (3. listopadu)

Skupina B: Austrálie, Bělorusko, Belgie

  • Bělorusko – Belgie (1. listopadu)
  • Austrálie – Belgie (2. listopadu)
  • Austrálie – Bělorusko (4. listopadu)

Skupina C: Amerika, Španělsko a Slovensko

  • Španělsko – Slovensko (1. listopadu)
  • USA vs. Slovensko (2. listopadu)
  • Spojené státy americké – Španělsko (3. listopadu)

Skupina D: Česko, Německo, Švýcarsko

  • Česká republika – Německo (1. listopadu)
  • Německo – Švýcarsko (2. listopadu)
  • Česká republika – Švýcarsko (4. listopadu)

Tenisová asociace žen Indian Wells

Plíškovou porazil šťastný poražený Haddad Maya, vypadla i Andreescuová

12.10.2021 v 07:54

indické studny

Hrací pořadí Indian Wells – Evans, Norrie, Medveděv a Andreescu v akci v pondělí

11.10.2021 v 15:31

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *