Boston Bruins David Pasternak Smluvní obchodní zvěsti

boston – David Pasternák Jen několik hodin po podpisu nové smlouvy zaznamenal gól a pouhé dvě asistence a nováček Boston Bruins se stal nejrychlejším týmem v historii NHL, který dosáhl 100 bodů, když ve čtvrtek večer porazil Buffalo Sabres 7:1.

Jacob Lauko vstřelil dva góly, Dmitrij Orlov K tomu přidal gól a dvě asistence Jeremy Swaiman Zastavil 26 střel, když Bruins prohráli Brad Marchand na zranění dolní části těla, aby vyhrál devátý zápas v řadě.

Bostonský tým se ve svém 61. zápase zlepšil na 48-8-5, čímž porazil tým Montrealu z let 1976-77, který dosáhl 100 bodů v 62 zápasech, když existovaly nerozhodné výsledky a žádné body navíc za výhry v prodloužení nebo rozstřely. Bruins mají sedm bodů proti prodloužení a vítězství v rozstřelech se 101 body.

Pavel ZachaA Patrice Bergeron A Connor Clifton Přidané góly Bostonu.

„Bylo opravdu úžasné sledovat, jak chtějí být skvělí,“ řekl trenér Jim Montgomery.

Casey Mittelstadt Skóroval Buffalo a Oko-Pekka Lokonen zastavil 35 střel, ale jeho neobvyklá penalta vedla k mocnému gólu Orlova a otočila vývoj zápasu, když Sabres prohráli o druhý gól v řadě.

Vítězství završilo pro Bruins rušný den. Dostali to Tyler Bertuzzi Z Detroitu Pasternak podepsal osmileté prodloužení o 90 milionů dolarů.

„Možná to trvalo trochu déle, než jsme doufali, ale nakonec jsme dorazili do cíle,“ řekl Cam Neely, šéf Bostonu. „Jsme rádi, že ho máme dalších osm let.“

Osamocenou penaltu proti Lokonenovi režíroval ve druhé třetině Pasternak a poté asistoval u dalšího gólu. V pětigólové třetí třetině Bostonu vstřelil svůj 43. gól do prázdné branky, při které si také připsal 40. asistenci.

Bertuzzi, kterého Montgomery nazýval dobrým „smirkovým papírem“, by pomohl obsadit role svých kolegů na křídlech. Taylor Hall A Nick Foligno. Hall byl umístěn na prodlouženou zraněnou zálohu a Foligno regulérní IR.

READ  Jones: Mike Smith mění Edmontonské oleje na stroj času Ostatní sporty Sportovní

Minulý týden si generální ředitel Don Sweeney vybral Orloffa W Achát Hathaway v dohodě s Washingtonem. Orloff má ve čtyřech zápasech od výměny tři góly a pět asistencí.

Marchandova delší absence by však Bostonu ublížila. Ve druhém poločase dostal velkou ránu a ve třetí už se nevrátil.

„Myslíme si, že bude v pořádku,“ řekl Montgomery.

Sabres, kteří přišli o přední linii Alex Toch (spodní část těla) Minulý týden jsem opět hrál bez hluku horního obránce Rasmus Dalin. Byl umístěn do rezervy zraněných, se starou datem pátku, čímž se otevřelo místo na seznamu linebackerů Riley StillmanDostal jsem to v pondělí z Vancouveru.

Stillman udělal okamžitý dojem, když v bezgólové první třetině trefil pět zásahů.

Zůstal patový, dokud nebyl Luukkonen vyzván k zakopnutí, když se ho Pastrnak pokusil zasáhnout, když bruslil sám.

„Byl to nešťastný hovor,“ řekl trenér Dan Granato. „Soudci si samozřejmě mysleli, že to byl výlet. Luukky vyšel a zahrál puk, ale tak se to stává. Budete mít takové výzvy, ale očividně to byl impuls.“

Orlov si při následném 4-na-3 připsal načasovaný touchdown a Lauko trefil tlustý odskok o 1:26 později a zvýšil na 2:0.

Buffalo se v boji o jedno z posledních míst v play off ve Východní konferenci nemohlo vzpamatovat.

Poznámky: Sweeney řekl, že je nepravděpodobné, že by se Hall a Foligno vrátili před koncem základní části. … Bertuzzi byl očekáván v Bostonu ve čtvrtek pozdě. … Sweeney neočekává, že uzavře další obchod před páteční uzávěrkou obchodu. …poslal Sabre F Anders Bjork Do Chicaga pro budoucí úvahy. … Bruins poznali hasiče z Buffala Jasona Arna během svého prvního oddechového času. Arnaud zemřel ve středu při požáru.

další

Sabres: V sobotu hostujte Tampu Bay.

READ  Darlene Marie Hosack, 90 | Zprávy, sport, práce

Bruins: V sobotu hostí New York Rangers.

Bruins porazili Sabres 7-1 a stali se nejrychlejším týmem, který dosáhl 100 bodů se objevil v originále NBCSports.com