Celtic byl vyřazen z kvalifikace, vstoupil do Evropské ligy

Kvalifikace Ligy mistrů UEFA pokračovala ve středu bez umístění ve skupinové fázi (zatím) a jeden ze skotských gigantů podlehl dánské opozici.

[ MORE: Transfer news: PSG back in for Pogba; Tottenham sign Gil, sell Lamela ]

Keltský 1-2 (AET) (2-3 kg) Midtigland

Celtic vstoupil do středečního druhého kola velmi nevýhodně (zejména bez venkovních gólů) – úroveň 1-1 po prvním zápase a potřeboval vyhrát mimo domov – postoupit do předposledního kvalifikačního kola před skupinovou fází Ligy mistrů. .

Callum McGregor to zdál možné – možná ještě pravděpodobnější – když ve 48. minutě skóroval skvělým úderem Ligy mistrů, který dal Celtic 1: 0. McGregor použil hruď k ovládání míče 23 yardů od brány a vstoupil do svého levonohá střela s rychlou rotací a spouští.Rychlejší.

Vedení však trvalo jen 13 minut, než v 61. minutě vyrovnal Auer Mabel. Vítěz nepřicházel v základní hrací době, ale Midtjylland potřeboval pouhé čtyři minuty prodloužení na to, aby získal vedení, kterého se nikdy nevzdá. Rafael Onedica zasáhl v 94 minutách blízko branky Scotta Payna.

Celtic v důsledku svých nedostatků v kvalifikaci Ligy mistrů nyní zamíří do třetího (a předposledního) kola kvalifikace Evropské ligy, kde se příští týden utká s českým Jabloncem.

Scottish Rangers a Glasgow se připravují na vstup do kvalifikace Ligy mistrů v dalším kole, kde se utkají se švédským Malmo.

Kompletní výsledky v kvalifikaci Ligy mistrů UEFA (celkem)

Keltské 2-3 Střední Jutsko
Eindhoven Eindhoven 7-2 Galatasaray