Češka Alex Eala se ve W60 Chiasso nedostala do překvapivé čtyřhry

Alex Ayala (uprostřed, v kterémkoli zápase) se v úterý utká s Češkou Barborou Palikovou (vpravo) na šampionátu W60 Chiasso ve čtyřhře ve Švýcarsku.

Facebook / Alex Ella

MANILA, Filipíny — Alex Ayala a Češka Barbora Paliková nedokázali v úterý dohrát svůj zápas nad nasazenou č. 4 v 16. kole turnaje W60 Chiasso ve čtyřhře ve Švýcarsku.

Ayala a Paliková se vrátily o jeden set pozadu, ale v napínavém třísetovém utkání 3-6, 6-4, 11-13 podlehly Indonésance Beatrice Jumuliové a Češce Anně Českové a turnaj opustily.

Zápas trval 1 hodinu a 39 minut, když Ayala a Palikova zachránily tři mečboly poté, co v rozhodující třetině Kantu prohrávaly 7:9.

Dvojice šla do běhu 4-1 a získala svůj zápasový bod, 11-10.

Ale čtvrtá nasazená dvojice otevřela tři vlastní body, aby vytáhla kobereček zpod Ayaly a Palikové a popřela prohru.

I přes předčasný odchod ze čtyřhry se Ayala zúčastní turnaje dvouhry, který začíná ve středu, kde se v osmifinále utká s Rumunkou Alexandrou Ignatic.

Pokračujte posouváním

Tento 17letý hráč se na tomto turnaji snaží vstoupit do kvalifikace French Open s dlouhým náskokem.