Česká republika a Švédsko Live Stream: Sledujte hokej online, TV kanál – Jak sledovat a streamovat zápasy Major League a College Sports

Česká republika odstartovala své mistrovství světa 2022 IIHF solidním vítězstvím 5:1 nad Velkou Británií.

Jak zobrazit soubor Mistrovství světa IIHF 2022: Česká republika vs dnes:

Datum hry: 15. května 2022

čas na hraní: 13:00 EST

Televizní kanál: Síť NHL

Živé vysílání Mistrovství světa IIHF 2022: Česká republika vs Hra na fuboTV: Začněte se 7denní bezplatnou zkušební verzí!

Češi měli pomalý začátek, protože byli v prvním poločase vyloučeni, ale nakonec dokázali vstřelit dva góly ve druhém poločase. Ve třetím setu přidali další tři a vedli 5:0. Pokus o uzavření prohráli v polovině třetiny, když se Velké Británii nakonec podařilo vstřelit branku do zadní části sítě, ale přesto snadno vyhrála.

V neděli budou usilovat o rychlejší start a vysokou výhru nad Švédskem, které také vyhrálo svůj první zápas na turnaji.

Švédský tým musel ve svém prvním zápase přežít bitvu s Rakouskem. První dva góly vstřelilo Švédsko hned v prvním, ale Rakousko v závěru třetiny snížilo na jeden.

READ  Český úředník varuje před mocenským vakuem v zemích evropského sousedství - EURACTIV.com