Erling Haaland září ve výhře Norska nad Kyprem, aby si udržel kvalifikační naděje – Euro 2024 shrnutí | fotbalové zprávy

Erling Haaland září ve výhře Norska nad Kyprem, aby si udržel kvalifikační naděje – Euro 2024 shrnutí |  fotbalové zprávy

Erling Haaland skóroval dvakrát za Norsko, aby udržel své naděje na kvalifikaci na Euro 2024 naživu výhrou 4:0 nad Kyprem.

Útočník Manchesteru City vstřelil dva góly v rychlém sledu ve druhém poločase poté, co Alexander Sorloth vstřelil první gól v prvním poločase. Frederic Orsnes skóroval pozdě ve čtvrtém.

Jinde ve skupině A, Španělsko Mezera se uzavřela Skotsko S vítězstvím v Seville.

Skotsko si mohlo zarezervovat své místo ve finále jedním bodem, ale Scott McTominay zrušil přímý kop a rozhodčí zrušil dvě pozdní střely Alvara Moraty a Ryana Porteouse ve vlastní síti a vyhrál 2:0.

Albánie Pátý set ovládl díky vítězství 3:0 nad 10 hráči Česká republika.

obrázek:
Türkiye dosáhlo úžasného vítězství nad Chorvatskem 1:0

Gasser Assane dostal hosty do vedení během 10 minut a Češi před poločasem prohrávali o 10 mužů po vyloučení Mojmíra Chytila. Ve druhém poločase se pak dvakrát trefil Taulant Sverre.

Polsko Po výhře 2:0 se řadí na druhé místo ve skupině Faerské ostrovy. Sebastian Szymanski skóroval brzy a Horor Askham dostal červenou kartu pro Faerské ostrovy předtím, než Adam Buksa vstřelil druhý gól.

krocan Po výhře vedou skupinu D Chorvatsko 1:0, jediný gól střílí Paris Albert Yilmaz.

Lotyšsko První body získali výhrou 2:0 Arménie.

V první skupině, Bělorusko A Rumunsko Kosovo remizovalo 0:0 s Andorrou 3:0.