Hry Giants již byly značně ovlivněny tempem nových pravidel hry MLB

Nová pravidla MLB už mají obrovský dopad na hry Giants se objevil v originále NBC Sports Bayara

Byl jsem tím úplně ohromen, protože to přišlo během stejné série, jakou jsem měl já Spor o nepsaná pravidla a Neshoda mezi trenéryale když Giants a San Diego Padres letos v dubnu ukončili sérii v Oracle Parku, hra trvala pouhé dvě hodiny a 11 minut.

Logan Webb přiblížil s osmi směnami v kariéře, které mu umožnily pouze čtyři zásahy. Na druhou stranu budoucí herec Sean Manya předvedl šest solidních rolí. Giants vyhráli 2:1 ve hře, která obsahovala pouze devět zásahů, žádné chyby a celkem čtyři nadhazovače.

Byl to – v devíti minutách – nejrychlejší zápas sezóny Giants v MLB 2022. Ale vzhledem k tomu, jak se tempo letos na jaře zvedlo, měli by tuto značku v této sezóně snadno překonat několikrát.

Giants odehráli 11 zápasů s novými pravidly A už jsem viděl výrazný rozdíl v tempu hry. Letos na jaře měli v průměru dvě hodiny a 36 minut, o více než půl hodiny méně než v základní části roku 2022, kdy měli v průměru tři hodiny a osm minut na zápas, o dvě minuty déle než průměr MLB.

Existují samozřejmě výhrady. Týmy však na jaře obvykle nehrají extra směny Pravidlo dvě Omezuje délku zápasů v základní části, a to by nemělo znamenat velký rozdíl.

Rozhodčí jsou po začátku sezóny také tvrdší, než se od nich očekává, takže může být více volného prostoru na více než 162 zápasů, přičemž každou noc se přidávají dvě minuty. Tyto brzké jarní zápasy mají také spoustu mladých hráčů, kteří jsou zvyklí na loňské tempo, takže možná není překvapením, že Giants a další šli na zem.

READ  Trenér Australian Open 2023 Mark Philippoussis Stefanos Tsitsipas První grandslamový semifinalista Marcos Baghdatis Řecká opora Jiří Lechka

Bez ohledu na to si můžete všimnout rozdílu a brzy v táboře, Ředitel Gabe Kapler z toho byl nadšený.

„Je to nádhera, rychlost dobrá,“ řekl po jarním zahájení. „Myslím, že by to byla opravdu dobrá základna pro Major League Baseball. Udělalo by to věci rychlejší, pro fanoušky zábavnější a podle mého názoru by to byla prostě lepší značka.“

Giants neměli v 11 zápasech s hodinami žádné výrazné problémy se změnou hry, ačkoli pravý hráč v poli Alex Cobb poprvé pocítil nával, což zahrnovalo jeho první zkušenost s hodinami. PitchCom volat své vlastní pořady. Ve svém druhém kole Cobb při použití trefil šestku ve třech směnách Nejtradičnější způsob s chytačem Robertem Perezem. Giants prohráli 5:1 ve hře, která trvala pouhé dvě hodiny a 13 minut.

Nedělní zápas byl druhým utkáním Giants letos na jaře s časem 2:13. V loňském roce měli pouze dva zápasy, které běžely pod 2:30, zatímco pouze jeden – zápas Webb-Manaea – byl pod 2:20.

Příbuzný: LaMonte Wade Jr. Připraveno k převzetí na první základně

Z 11 jarních zápasů jich osm dopadlo pod 2:45. Loni bylo jen 17 z jeho 162 her takto krátkých. Očekává se, že tempo se zpomalí, až intenzita během základní části naroste, ale Giants se možná už nikdy nepřiblíží k některým dlouhým baseballovým zápasům z minulé sezóny, které zahrnovaly vítězství 7-5 nad Pittsburgh Pirates v devíti směnách. která trvala 3:53.

Letos na jaře to byla pro hráče obrovská úprava a bude to i pro fanoušky, jakmile se Giants vrátí do San Francisca, ale nemělo by to vypadat nepatřičně. Největší sportovní událostí víkendu v Bay Area byl zápas Warriors vs. Los Angeles Lakers. Ten herní čas? 2 hodiny 23 minut.

READ  15 od každého! Adelaide Strikers v Big Bash League vyhrál Sydney Thunder za pouhých 35 donášek | Novinky z kriketu