Indie vedla USIC International Rail Sports Table Tennis Championships

Indičtí hráči vyhráli Single pro muže a ženya tituly ve smíšené čtyřhře, čtyřhře a týmech USIC International Rail Sports Championship ve stolním tenise. Turnaj ve stolním tenise pořádal Sportovní spolek Severozápadní železnice pod záštitou Rada pro podporu železničního sportu Od 21. listopadu do 25. listopadu 2022 v Džajpuru.

Kupte si Prime Test Series pro všechny zkoušky v bankovnictví, SSC, pojišťovnictví a další

USIC turnaj ve stolním tenise – klíčové skóre

• V Turnaj ve stolním tenise Účastní se nabídkové týmy včetně České republiky, Dánska, Francie, Švýcarska a Indie.
  • Turnaj byl otevřen již dříve Pan. Gautam Arora, AGM, NWR Dne 22. listopadu 2022.
  • K akci se dříve gratulovalo Prezident CTT, USIC pan Sebastien Picaředitel činnosti pan Kevin Lepore, tajemník Rady pro podporu železničního sportu pan Prem Lochap a generální tajemník Severozápadní železniční sportovní asociace pan Anuj Kumar Tayal.
  • Indičtí hráči vytvořili zemi a Indické železnice Pyšní ziskem prvního místa v soutěžích družstev mužů a žen.
  • Ronit Bhania vyhrál zlatou medaili, Siksha Jain Vyhrál stříbrnou medaili Anirban Ghosh Vybojoval bronzovou medaili.
  • Suthetha Mukherjee zlato vyhrané knihy, Udělali jsme vemeno zub Získal stříbrnou medaili a Boyamante Vaichia Vybojoval bronzovou medaili.