Itálie porazila Českou republiku, zatímco Španělsko a Portugalsko jsou nerozhodné

Itálie v pátek pokračovala v dokonalé přípravě na finále Euro 2020 drtivým vítězstvím 4: 0 nad Českou republikou.

Muži Roberta Manciniho dali minulý týden San Marinu své obvyklé kopy výhrou 7: 0, ai když tentokrát nedali mnoho gólů, vypadali pohodlně od začátku do konce.

Byl to zabiják Lazia Ciro Immobile, který ve 23. minutě předvedl svůj tým dokonalým zásahem zevnitř pokutového území, a poté, co na českou bránu vystřelil jednu ránu za druhou, přidal krátce před koncem prvního gólu Nicolo Barilla druhý gól. polovina.

Záložník Interu vypadal, že vyklouzl, když vyslal střelu z dálky, ale jeho pokus se zákerne otočil a nechal Jiřího Pavlenku bezmocného u české brány.

Itálie zůstala nahoře ve druhé polovině a vstřelila třetí gól nádhernou střelou Lorenza Insigneho, jehož gól v 66. minutě rychle následoval další pokus Domenica Berardiho, který dovedl Itálii k pohodlnému vítězství.

Manciniho muži si užili více než Španělsko, které v průběhu dne remizovalo s Portugalskem 0: 0.

Tato hra nebude žít dlouho v paměti – s Portugalskem pouze jednou střelou na cíl a Španělskem jen dva – ale byla to hra, která by hodně znamenala pro Aymeric Laporte z Manchesteru City, který po střídání debutoval ve Španělsku. Jeho mezinárodní oddanost z Francie minulý měsíc.

Jinde najdete ty nejlepší zábavy ve Slovinsku, přičemž Gibraltar na přijímacím konci výprasku 6-0. Josip Ilicic z Atalanty skóroval dvakrát, dva góly přidal Andreas Sporar a zábavu dokončili Jan Malakar a Jon Gorenc Stankovic.

Island, Maďarsko, Kosovo a Estonsko si připsaly těsná vítězství, zatímco Lotyšsko a Makedonie si připsaly silná vítězství.

READ  Secret Lena Dunham Film 'Sharp Stick' Stars, Christine Frosyth, Taylor Page