Karolína Plíšková versus Petra Martík Kurzy a předpovědi

Karolína Plíšková vs Petra Martic

Chorvatka Petra Martic slaví poté, co získala bod během svého čtvrtfinálového zápasu proti Američance Jessice Bigule na Italian Open v Římě, v pátek 14. května 2021 (AP Photo / Gregorio Borgia)

• Karolína Plíšková je v sobotu (15. května) v semifinále italského turnaje WTA Open favoritkou 162 nad Petrou Martic.
  • Plíšková dosáhla finále tohoto turnaje každý z posledních dvou let
  • Martic dosáhla svého prvního semifinále tenisové sezóny 2021

Pokud jde o Italian Open a Karolínu Plíškovou, tak tam byla a byla. Na druhou stranu, pokud jde o semifinále jakéhokoli turnaje WTA a Petra Martic, uplynul nějaký čas.

Svět # 9 Plíšková a # 25 Martic čelí v sobotu ráno semifinále Italian Open WTA. Plíšková se snaží dostat do finále tohoto turnaje již třetí rok po sobě. Martic se poprvé v roce 2019 snaží dostat do finále turnaje.

Historie Pleskovy minulosti v Římě má u tvůrců šancí spíše místo než moderní historie Martic. Český hráč byl označen za oblíbeného hráče -162 za vítězství v tomto zápase.

Karolína Plíšková vs. Petra Martic Kurz

Hráč Peníze linka Šíření Celkem v Kings
Karolína Plíšková -162 +2,5 (-114) O 19,5 (-190)
Petra Martic +130 -2,5 (-110) U 19,5 (+148)

Možnosti od 14. května

Toto semifinále má začít v 5:00 východního času. Tennis Channel vysílá vysílání.

Potřetí kouzlo?

Řím má tendenci přinášet to nejlepší z Pliskové, a tak tomu bylo i letos. Dostali jste se do finále posledních dvou italských úvodních otevírání.

Plíšková vyhrála šampionát v roce 2019 a loni ve finále prohrála se Simonou Halepovou, když byla Plíšková kvůli zranění nucena odejít do důchodu. Ztratila zápas na hřišti v Římě, protože Maria Scari porazila Pliskovou o tři sety během druhého kola Italian Open 2018.

Bude se snažit připojit k Lucia Valero (1930-1932), Margaret Court (1962-64), Chris Evert (1973-1975; 1980-82), Gabriela Sabatini (1987-89; 1991-1993), Monica Seles (1990- 92) Amelie Moresmo (2003-2005) patří mezi ženy, které hrály tři po sobě jdoucí finále na Italian Open.

READ  11. otvírák Skotska na Euro 2020

Conchita Martinezová na tomto turnaji v letech 1993-1997 vytvořila rekord v pěti po sobě jdoucích finále.

Pleskova soutěží s Ostapenkem

Pobyt na turnaji vyžadoval skutečnou zkoušku její stability a odhodlání ve střevě Pliskové během dvouhodinového, 20minutového čtvrtfinálového maratonu proti Lotyšce Jeleně Ostapenkové. Nakonec zvítězila 4-6, 7-5, 7-6 (1). Bylo to poprvé na letošním turnaji, kdy Plíšková ztratila set.

Plíšková v posledním setu zachránila tři mečboly za stavu 5: 4. Je to podruhé v tomto roce, kdy český hráč skočil z pozdního setu, aby porazil Ostapenka na blátivém povrchu. Lotyš byl zastaven podobným způsobem v 16. kole ve Stuttgartu.

V této bitvě viděl každý hráč sedmkrát přerušení služby. Rozdíl v konečné marži je částečně způsoben nechtěnými chybami. Ostapenko dosáhl o 14 více než Pleskova.

Martic zametl kolem Biguly

Ve svém čtvrtfinálovém zápase si chorvatská Martic vylepšila svůj kariérní rekord proti Američance Jessice Bigule výhrou 7: 5 6: 4, jejíž dokončení trvalo hodinu a 40 minut. Před touto událostí vyhrál 30letý Martic po sobě jdoucí zápasy po celý rok pouze jednou. Hrála čtyři zápasy v řadě v Římě, stejný počet vyhrála celý rok před příjezdem do Itálie.

Martic přeměnil pět bodů ze 17, aby prolomil zápas a remizoval 2: 0, aby vyhrál první set. Její předchozí semifinálová vystoupení byla také na antuce v Itálii. Martic loni v srpnu podlehl v semifinále v Palermu Anette Cuntavet z Estony.

READ  Výsledky Qatar WTA Open | Sportovní

Vydejte se k Head Edge pro Martica

Bude to sedmé setkání na stadionu mezi Pleskovicem a Marticem. Martic je ten, kdo vyhrál čtyři ze svých šesti předchozích zápasů. Všech šest jejich zápasů skončilo následnými výsledky.

Plíšková však z posledních tří zápasů vyhrála dva. Je však třeba poznamenat, že když naposledy čelili dalšímu zápasu na špíně, Martic porazil Pliskovou 6: 3, 6: 3 v 32. kole na Roland Garros. Ve skutečnosti Martic uspořádal obě předchozí setkání na antuce.

130 Esa 49

Hra Pliskové se spoléhala na její silné podání a nebyla před Ostapenkovou. Český hráč vystřelil devět es, ale udělal 13 dvojchyb.

Marticovým těžkým úderem o zem na červené antuce by mohl být týmový kolega v tomto zápase.

Beck: Petra Martic (+130); Martic 2-0 (+295)