Kolín remizuje Leverkusen 2-2 v německé lize | Sportovní

Kolín nad Rýnem, Německo (AFP) – Anthony Modesti dvakrát skóroval, aby v neděli zachránil kolínskou remízu 2: 2 proti Bayeru Leverkusen v bundeslize a proměnil naděje na Leverkusen, který už utrpěl těžkou porážku na mistrovském Bayernu Mnichov.

Dva góly během několika minut od Patricka Schicka a Karima Bellarabyho vedly Leverkusen do vedení před góly Modesty pro Leverkusen.

Leverkusen je čtvrtý v německé fotbalové lize poté, co Freiburg porazil Leverkusen a skončil třetí vítězstvím 2: 0 nad Wolfsburgem v sobotu. Leverkusen minulý týden prohrál doma s Bayernem 5: 1 po dvou gólech pro Roberta Lewandowského a Serge Gnabryho, což je výsledek, který potvrdil postavení Bayernu jako favoritů na zisk desátého titulu v řadě.

Český útočník Shaik skóroval v neděli potřetí za sebou v lize střelou poprvé z přihrávky Moussy Diabyho v 15. minutě a Belarabi nedlouho poté rozdíl zdvojnásobil.

Modesti ztratilo svůj gól skórovat z kříže do vzdálenějšího rohu půl hodiny před koncem zápasu a vyrovnalo zápas v 82. minutě, když se přes něj přehazovalo dlouhé nahození.

Ten-man Stuttgart vstřelil v poslední minutě vyrovnávací gól, aby zachránil remízu 1: 1 s Union Berlin. Šestý gól Taiyo Owonye v této sezóně dostal Al-Ittihad do vedení, než Stuttgart Atakan Karazor vyloučil dva samostatné fauly a rezervoval do 35 sekund.

Ittihad vypadal, že si dokáže udržet náskok, dokud střela osmnáctiletého náhradníka Waheeda Fegira v prodloužení nezískala Stuttgartu bod. Ittihad se řadí na páté místo a Stuttgart na 13. místo.

V den, kdy Wolfsburg po osmi zápasech bez výhry vyhodil trenéra Marka van Bommela, se tlak na trenéra Eintrachtu Frankfurt Olivera Glasnera zvýšil se ztrátou 2: 0 na povýšení Bochumu.

Třetí minuta gólu Dannyho Blumeho dala Bochumovi kurs pro jejich třetí vítězství od návratu do elitní ligy a brankář Manuel Reimann zachránil penaltu pro stuttgartského útočníka Goncala Paciencia, který byl udělen za házenou. Bochum promarnil řadu šancí na skórování a frankfurtský Daichi Kamada trefil síť pozdě, než Sebastian Poulter v přestávce vstřelil druhý gól Bochumovi.

READ  Skotsko se kvalifikuje na Euro 2024 poté, co výsledek Španělska potvrdí jeho umístění

Frankfurt je patnáctý, o jedno místo za Bochumem, a od mimosezónního Glasnera z Wolfsburgu vyhrál jen jeden ze svých devíti bundesligových zápasů. Jediným vítězstvím byla pozoruhodná výhra 2: 1 nad Bayernem Mnichov. Frankfurt vede skupinu Evropské ligy.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo opakovaně distribuován bez svolení.