Lagan a Vimmerová ze SLU byli vyhlášeni běžci týdne SLC

otec. Nikola Vemírová (vpředu) a otec Ewan Lagan (nahoře) přebírají ceny SLC Runner of the Week

Frisco, Texas – Po svém vystoupení na Lion Up Invitational získaly běžecké týmy Southeastern Louisiana University ceny Southland Conference Runner of the Week s Ewan Lagan Zatímco si odnášíme cenu pro muže Nikola Femírová vyhrál Women’s Award, oznámila ve čtvrtek kancelář konference.

Lagan, senior z Mullingaru, Westmeath, Irsko, získal individuální titul na Lion Up Invitational, když dokončil osmikilometrovou trať za 25:37,3 a vyhrál závod mužů. Toto je Laganova první týdenní pocta na SLC.

Věmírová, nováček z Plzně, dovedla v pátek Lady Lions k vítězství na Lion Up Invitational. Umístila se celkově na druhém místě, byla první členkou bodovaného týmu, která překročila hranici, a pětikilometrovou trať dokončila v čase 19:31,82. Pro Vimmerovou je to první týdenní ocenění v kariéře v SLC.

Lagan, Vemirova a zbytek Lions absolvují svůj poslední závod před šampionátem Southland Conference Championships v pátek v Clintonu ve státě Mississippi, kde se účastní závodu Watson Collegiate Cross Country Classic, který pořádá Mississippi College. Muži poběží 8kilometrovou trať v 7:30 a poté ženy, které poběží 6kilometrovou trať v 8:15 na Choctaw Trails. Odkazy na živé časy obou závodů najdete na LionSports.net.

Podium/S klub

Fanoušci, kteří mají zájem stát se aktivními příznivci atletického programu, jsou vyzýváni, aby se připojili k klubu Podium. Lví absolventi se vyzývají, aby se připojili k exkluzivnímu klubu S, který je omezen na vítěze Southeastern atletických dopisů. Všechny členské poplatky a dary klubu Podium jsou k dispozici pro výhradní použití programu Southeastern Track and Field Program. Informace o členství jsou k dispozici po kontaktování Lion Athletics Association na adrese [email protected] nebo (985) 549-5091 nebo na webových stránkách www.LionUp.com.