Leverkusen skóroval pozdě, aby porazil Atlético Madrid 2:0 v Lize mistrů

Bojující Bayer Leverkusen odešel pozdě, aby v úterním utkání základní skupiny Ligy mistrů vstřelil vítanou výhru 2:0 nad Atléticem Madrid.

Dva góly za tři minuty od Roberta Andreicha a Moussy Diabyho, oběma asistoval Jeremy Frimpong, stačily Leverkusenu k teprve druhé výhře v sezoně po šesti porážkách v osmi zápasech napříč všemi soutěžemi.

Zvládli jsme to bravurně. Obránce Leverkusenu Jonathan Tah řekl, že jsem na tým velmi hrdý. To nám dodává spoustu energie.

Trenér Leverkusenu Gerardo Sewan se dostal pod stále větší tlak, zejména po prohře 1:0 s Clubem Brugge v jejich úvodním zápase skupiny B minulý týden, ale Andric se nakonec prosadil v 84. minutě a Diaby z protiútoku zpečetil výhru v 87. minutě.

Oba týmy se z mála šancí v prvním poločase z velké části vzájemně zrušily. Leverkusen vypadal lépe na začátku, když se v dobré šanci trefil Andreich.

Patrik Schek trefil po přestávce břevno Leverkusenu, když se z odrazu trefil Čech Adam Hluzyk k tyči.

Oba týmy v posledních 10 minutách zvýšily tempo, ale prolomil se až Leverkusen. Frimpong odvedl dobrou práci, když odrazil svou značku a poslal nízký míč do středu pro Andreicha, který se poprvé trefil do levé tyče a vstřelil svůj první gól Ligy mistrů.

Pak Frimpong vyrobil nádherný kříž, který Diaby otiskl.

Kapitán Atlética Koke říkal, že jsme zápas víceméně kontrolovali, protože se toho moc nestalo, ale pak ve dvou protiútocích dali dva góly. Myslím, že dokážeme víc, umíme víc, co jsme předvedli v jiných zápasech.

(Název a obrázek tohoto přehledu mohly být přepracovány pouze týmem Business Standard; zbytek obsahu je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)

Vážení čtenáři,

Business Standard se vždy snažil poskytovat nejnovější informace a komentáře k vývoji, který je pro vás důležitý a který má širší politické a ekonomické důsledky pro zemi a svět. Vaše neustálé povzbuzování a zpětná vazba ohledně toho, jak můžeme zlepšit naši nabídku, ještě více posílily naše odhodlání a závazek vůči těmto ideálům. I v těchto náročných časech způsobených Covid-19 pokračujeme v našem závazku informovat vás o důvěryhodných zprávách, autoritativních názorech a bystrých komentářích k relevantním aktuálním problémům.
Máme však prosbu.

READ  Drake's Brewing vydává pivo vyrobené z kohoutkové vody EBMUD

Protože bojujeme s ekonomickými dopady pandemie, potřebujeme vaši podporu ještě více, abychom vám mohli i nadále přinášet více kvalitního obsahu. Náš formulář pro přihlášení zaznamenal povzbudivou odezvu od mnoha z vás, kteří se přihlásili k odběru našeho obsahu online. Více přihlášení k odběru našeho online obsahu nám může pouze pomoci dosáhnout našich cílů poskytovat lepší a relevantnější obsah. Věříme ve svobodnou, spravedlivou a důvěryhodnou žurnalistiku. Vaše podpora větším počtem předplatných nám může pomoci praktikovat žurnalistiku, ke které jsme se zavázali.

Podpora kvalitního tisku a Předplaťte si Business Standard.