Liga národů UEFA: Španělsko a Portugalsko remizovaly, Česká republika vede nad Švýcarskem

Třetí vydání Evropská liga národů Čtvrtek pokračoval ve městech po celé Evropě s Vybrané zápasy jsou vysílány v síti FOX Sports (A je vysílán v aplikaci FOX Sports).

Ve čtvrtek se na stadionu Benita Villamarina ve španělské Seville odehrálo napínavé utkání mezi iberskými rivaly Španělskem a Portugalskem, které skončilo remízou 1:1. Česká republika naopak porazila na pražském stadionu Sinobo Švýcarsko 2:1 po srdceryvném vlastním gólu.

Španělsko a Portugalsko, Ronaldův odchod, národní hymna před zápasem Ligy národů UEFA

Podívejte se na výstup týmu a národní hymnu Španělska a Portugalska, Cristiana Ronalda, než se s nimi utká v UEFA Nations League.

Zde jsou nejdůležitější hry.

Španělsko 1, Portugalsko 1

Fotbalová branka!

Portugalsko klepalo na dveře brzy, ale bylo to Španělsko, kdo v tomto zápase brzo vedl po trefě Alvara Moraty po rychlém brejku.

Alvaro Morata vede Španělsko před Portugalskem 1:0

Alvaro Morata vstřelil gól a zajistil Španělsku vedení 1:0 nad Portugalskem v zápase Ligy národů UEFA.

Hra na kreslení!

Jak to, že Ricardo Horta dokázal vstřelit svůj první gól za Portugalsko – v 81. minutě vyrovnal.

Ricardo Horta dotlačil Portugalsko k remíze 1:1 se Španělskem

Ricardo Horta skóroval v 82. minutě a remizoval Portugalsko se Španělskem 1:1 v UEFA Nations League.

Česká republika 2, Švýcarsko 1

Jsme venku!

Česká republika obsadila první místo na palubovce díky kolapsu švýcarské obrany a hladkému gólu Jana Kochty.

Snadnou branku vstřelil český útočník Jan Kochta

Česká republika brzy vedla proti Švýcarům v Lize národů UEFA.

vyrovnat toto

Ve 43. minutě to Švýcarsko s Čechy znovu upravilo, když Noah Okafor dokázal vstřelit branku zespodu břevna.

Ohromující švýcarská sekvence vede k cíli na nejvyšší polici od Noaha Okafora

Švýcarsko vyrovnalo skóre 1:1 proti České republice poté, co tento působivý průběh švýcarské strany skončil gólem Noaha Okafora v horní polici.

READ  Ve věku 89 let zemřel renomovaný český dirigent Libor Pešek

ve vlastnictví

Kochta opět agresivně pomohl svému týmu dostat se do vedení a odrazil si míč od obránce do vlastní sítě.

Jan Kochta posílá míč přes obránce do sítě a dává si vlastní gól a dává České republice 2:1

Jan Kochta se opět trefil, tentokrát mimo obránce a dostal Česko do vedení 2:1 v UEFA Nations League. Vládl se zvláštním záměrem.