Madame Bovary Display Copy, První Bible v českém jazyce, Ruth Bader Ginsburg Books: Auction Preview

Čeká nás další velmi rušný týden: budu sledovat následující:

V Artcurialu v úterý 26. března 142 kusů Knihy a rukopisyvčetně Hanse Bellmera Hračky pro panenky (1949) s ilustracemi Paula Eluarda (35 000-40 000 €); Jacques François Duvernay a Gautier Dagoti Anatomie prsou (1749), odhadem 10 000-15 000 €; A Eluard a Perret 152 Například v den gôut du jour (1925), očekává se, že se prodá za 7 000-10 000 €.

ALDE prodává 377 kusů Původní vydání Úterý. Důležitá prezentační kopie Flauberta Madame Bovaryová (1857) podle očekávání povede: autor jej vyryl Elise Maurice Schlesinger a mohl by se prodat za 20 000–30 000 EUR. Úvodní výtisk Baudelairovy knihy Umělý ráj (1860) odhadem 10 000-12 000 €.

Na aukcích knih v Nové Anglii se v úterý prodalo 242 lotů Výtvarné umění, starožitnosti a výběry grafiky ze skladu Veatchsvčetně skupiny Patnáct litografií federálního uměleckého projektu (4000-5000 $) a A Svěrák ve stylu Cosway Napsali Sangorski a Sutcliffe na kopii prvního vydání Dickensovy knihy Pickwickovy papíry (3000–5000 USD).

Forum Auctions prodává 266 lotů Barevné deskové knihy z knihovny Normana Poppinse ve středu 27. března, včetně šesti pro Jamese Pollarda Barevný akvarel ras Epsom (4000-6000 liber) a téměř kompletní sadu ručně kolorované edice HB [John Doyle’s] Politické skečea odhaduje se ve stejném rozsahu.

Ve čtvrtek 28. března Forum Auctions prodalo 435 lotů Krásné knihy, rukopisy a papírové práce. Očekává se, že povede s 40 000–60 000 £ Čtyři augsburské výstavy V letech 1666 až 1667 dokumentuje zjevení „falešného Mesiáše Shabbetai Cvi“. Rukopis knihy Johna Aubreyho P. J. Creema „Pozůstatky džentlismu a judaismu„Očekává se, že se prodá za 30 000 až 50 000 liber a jeho kopie První bible vytištěná v českém jazyce (1488) mohl dosáhnout 30 000-40 000 £. Výtisk knihy lorda Byrona od Harriet Maltby Básně pro různé příležitosti (1807) se očekává prodej ve stejném rozsahu. Audubon Životopis ornitologana seznamu jeho podporovatele a prvního předplatitele Williama Rathbone z Liverpoolu, se odhaduje na 10 000–15 000 GBP.

READ  Zeman udělil Řád bílého lva prezidentu Zelenskému a odbojářům druhé světové války - Brněnský deník

Heritage Auctions prodá 118 Knihy z osobní knihovny soudkyně Ruth Bader Ginsburgové V pátek 29. března; Zdá se, že se jedná o objemy dříve prodané na aukci Bonhams v roce 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *