Midwest Radio – úspěch irských hráčů na italských a českých mistrovstvích

Byl to další skvělý víkend na mezinárodní scéně pro irské kurátory, kteří dvakrát vyhráli Grand Prix v Itálii a České republice.

Shane Brien z Tipperary a Z7 Ipswich zaznamenali působivé vítězství ve čtyřhvězdičkové Grand Prix ve výši 96 000 EUR v italském Montefalcu.

Pouze pět z 50 začátečníků postoupilo do skoku se dvěma z těch, kteří reprezentovali Irsko.

Čistý běh ve směru hodinových ručiček 31,93 sekundy způsobil, že Brian a Ipswich vlastnili Z7, kteří skončili téměř dvě sekundy před argentinským finalistou.

Harry Allen z Wexfordu byl dalším irským žokejem, který provedl skok, když byl spatřen plotem v 35,08 a skončil pátý s Guinnessovou knihou rekordů.

Jinde jezdec Derry David Simpson zaznamenal působivé vítězství na tříhvězdičkové Grand Prix v Praze.

Simpson jel 11-letý na Vaudrey F. Simpson skončil těsně za půl sekundy za německou dvojkou, zatímco Gallowayův Michael Duffy skončil šestý s Zelton SLZ.

V pátek v Praze skončila irská strana Michaela Blakea na čtvrtém místě v Českém poháru národů, který vyhrál domácí tým.

READ  Lidl naléhavě stahuje starovické balíčky českého piva kvůli neohlášenému oxidu siřičitému