Milichova se dělila o druhé místo na Bryan National University

Summit Browns, Severní Karolína – Poháněno závěrečným kolem 67 (-5), Jana Milichová Z ženského golfového týmu Old Dominion skončila druhá v národním mistrovství Bryan Collegiate National Host, které pořádali UNCG a Wake Forest na 72-bar Bryan Park Champions. Druhé místo je čtvrté v kariéře Milishovy. Monarchové jako tým skončili nerozhodně třetí.

„Náš tým udělal tento týden pozitivní krok vpřed,“ řekl trenér Mallory Hetzel Ona řekla. „Opravdu jsme zlepšili své příspěvky do čtvrtého a pátého. Tým je opravdu blízko k tomu, aby vše dal dohromady velmi brzy. Jana měla skvělý turnaj a porazila spoustu špičkových hráčů. Jsme nadšeni z našeho domácího turnaje o tomto víkendu.“ „

Melichova se letos na podzim umístila v první desítce v každém ze tří nejlepších turnajů ODU. Kromě toho se umístila na druhém místě na konferenčním mistrovství USA v dubnu, čímž získala 10 nejlepších míst v řadě. Maggie Simmermacherová byla poslední z prostitutek, které spojily hromadu nejlepších 10 nejlepších hráčů, kteří mezi sezónami 2014-15 a 2015-16 skončili v první desítce v turnajích pět hráčů v řadě.

Rodačka z českých Bekovic Milicova zahájila v neděli třídenní turnaj s náskokem 2 do 70 let a následující den klesla o 73 bodů. Do finálového kola vstoupila s nerozhodným šestým místem, v úterý odchytila ​​šest ptáků, včetně jednoho na 54. jamce, a skončila s Rachel Quinn z Wake Forest na 6 pod 210.

Milichova se v šampionátu dělila o druhé místo v celkovém počtu ptáků se 14 a vedla pole se 4 body (-4).

Old Dominion dosáhl kolektivního cíle 8-over 872 a skončil ve třícestné remíze s UCF č. 7 a č. 48 Campbell. ODU během prvních dvou kol vyrobila 291–292 karet, v úterý zahájila 289 karet. Monarchs byli druhým nejlepším týmem na hřišti o tři jamky v 1 dohrávce a třetí na all-birds (48).

READ  Shiffrinová má stále spoustu šancí překonat Vaughnův rekord

Leah Unosato V pondělí vystřelil 3 na 219, nejvíce na 71, aby skončil nerozhodně sedmnáctý. Sarah Bossi Zveřejnila svůj nejlepší výsledek na 54 jamek jako královna, když skončila 21. remízou na 221. V posledním kole si připsala nejlepší sezónu ze 72.

Pilar Muguruza Ve druhém kole remizoval na 33 na 227 a měl sezónní minimum 73. Federica Toure Monrash skončil se skóre 228 a remizoval na 38. místě.

Wake Forest si zajistil týmový titul se skóre 14 pod 850. Charlotte skončila druhá s těsným rozdílem 863 (-1).

Charlotte’s Kayori Modly získala medaili ve dvouhře s 209 (-7).

Monarchové uzavírají svůj podzimní soupis pořádáním Pozvánky Evie Odom od neděle do úterý v Country Club Princess Anne ve Virginii Beach.