Místní sportovní rozpis okresu Cayuga na neděli 31. října | místní sport

neděle 31. října

Port Byron vs. Little Falls, na VVS, finále divize III třídy D, 15 hodin.

pondělí 1. listopadu

Skaneateles vs. Cazenovia, v Jamesville-DeWitt, divize III, finále třídy B, 19:30.

neděle 31. října

NBC Cup Series – NASCAR: Xfinity 500, kvalifikační kolo 8, Martinsville Speedway, Martinsville, Va. , 14 hodin

FS1 – NHRA: Kvalifikace 2, Las Vegas Motor Speedway, Las Vegas (nahráno), 16:00

FS1 – NHRA: Dodge // SRT NHRA Nationals Uvádí Pennzoil, Las Vegas Motor Speedway, Las Vegas, 17:00.

CBSSN – FIM Motocross: MX2, Petramurata, Itálie (nahráno), 21:00

CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Petramurata, Itálie (zaznamenáno), 22:00

Lidé také čtou…

CBSSN – PWBA: Championship Tour, Reno, Nevada, 17:00

BTN – Indiana v Marylandu, 13:00

PAC-12N – Stanford ve Washingtonu, 17:00

PAC-12N – Kalifornie na Oregon Street, 19 hodin

SECN – Jihovýchodní mistrovství: TBD, první kolo, 14:00

BTN – Turnaj velké desítky: Ohio Street v Purdue, čtvrtfinále, 15:00

PAC-12N – Stanford at Southern Cal, 15:00

Univerzitní volejbal (ženy)

ESPNU – Wisconsin v Bordeaux, 12 hodin

SECN – Georgia v Alabamě, 12 hodin

ESPNU – Západní Virginie na Iowa Street, 14:00

ESPNU – Washington na University of California, 19 hodin

NBCSN – Zimní olympijské zkoušky: smíšená čtyřhra, finále, Elvereth, Minnesota, 20:00

GOLF Tour – PGA: The Butterfield Bermuda Championship, Final Round, Port Royal Golf Course, Southampton, Bermuda, 13:00.

FS1 – NYRA: Americký den závodění, 12:30

FS2 – NYRA: Americký den závodění, 16:00

FOX – Mistrovství světa: Houston at Atlanta, zápas 5, 20:00

NBATV – Utah v Milwaukee, 19 hodin

CBS – Miami v Buffalu, 13:00

Fox – Philadelphia v Detroitu, 13:00

Fox – Tampa Bay v New Orleans, 16:25

NBC – Dallas, Minnesota, 20:20

NHLN – NY Rangers v Seattlu, 21:00

READ  Česká republika čelí „pekelným dnům“ uprostřed prudkého šíření koronaviru

NBCSN – Premier League: Harlequins Muslims (nahráno), 23:00

NBCSN – Premier League: Leeds United v Norwich City, 10:00

NBCSN – Premier League: West Ham United v Aston Villa, 12:30

CBSSN – Serie A: Neapol v Salernitaně, 13:00

ESPN – MLS: Sporting KC v Minnesotě United, 13:00

CBSSN – NWSL: Louisville FC v NJ/NY Gotham FC, 15:00

TENIS – Vídeň-ATP, St. Petrohrad-ATP, Courmayeur-WTA, Cluj-Napoca-WTA Finals, 9:00

Tenis – raná kola Paříž – ATP; Finále Billie Jean King Cupu skupinová fáze: Francie vs. Kanada, Bělorusko vs. Belgie, Česká republika vs. Německo, Španělsko vs. Slovensko, 5:30 (po)

Tenis – raná kola Paříž – ATP; Finále Billie Jean King Cupu ve skupině: Francie vs. Kanada, Bělorusko vs. Belgie, Česká republika vs. Německo, Španělsko vs. Slovensko, 6:00 (pondělí)

pondělí 1. listopadu

FS1 – Melbourne Cup, 22:30

ESPN – NY Giants v Kansas City, 20:15

ESPN2 – NY Giants v Kansas City (MNF s Peyton a Eli), 20:15

NBCSN – Premier League: Everton vs. Wolverhampton, 16:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *